Gołębiowski i Zawadzki wrócili do treningów

8 sierpnia 2022, 19:20 | Autor:

W poniedziałkowe popołudnie piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli krótkie przygotowania do piątkowego spotkania z Legią Warszawa. W premierowych zajęciach na Łodziance wzięło udział dwudziestu trzech zawodników, w tym dwóch ostatnio nieobecnych.

Do pracy z drużyną powrócili Radosław Gołębiowski i Filip Zawadzki – ten pierwszy w ubiegłym tygodniu nie trenował z powodów rodzinnych, drugi zaś był chory. Teraz obaj są już do dyspozycji sztabu szkoleniowego, podobnie jak praktycznie cała kadra pierwszego zespołu. Jedynym wyjątkiem (nie licząc Jakuba Wrąbla) był Mateusz Żyro, którego dzisiaj zabrakło przy ul. Małachowskiego – powodów natomiast nie znamy. Z czerwono-biało-czerwonymi kolejny raz pracował za to młody bramkarz Marcel Buczkowski z czwartoligowych rezerw.

Zdecydowana większość dzisiejszego treningu poświęcona była na aspekty typowo piłkarskie. Widzewiacy szlifowali elementy taktyczne, rozegrali też kilka gierek wewnętrznych, również na skróconym boisku. Dla łodzian była to pierwsza jednostka przed meczem z Legią. W kolejnych dniach drużyna pracować będzie po jednym razie, zawsze przed południem.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
5
0
Would love your thoughts, please comment.x