WTM Live: Pogoń – Widzew
30 lipca 2023, 18:00 | Autor: BercikPo zwycięstwie z Puszczą Niepołomice, piłkarze Widzewa Łódź rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Już dziś wieczorem, podopieczni Janusza Niedźwiedzia zmierzą się na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Czy z trudnego terenu wrócą do domu z punktami?
Spotkanie zacznie się o godzinie 20:00 na stadionie im. Floriana Krygiera. Na trybunach stadionu pojawi się komplet widzów, w tym także licznie stawią się kibice Widzewa. Nie zabraknie także przedstawicieli Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Zawody będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport , za to komentarza z nich wysłuchać w rozgłośni RadioWidzew.pl.
Kliknij, by przejść do Relacji LIVE







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Piękny początek.
Przybułek….i jeden jeden
JEST JUŹ 1 : 1…..PRZEGRAJÀ…..A NIEDZWIEDZ BÈDZIE SIÈ NA KONFERENCJI PO MECZOWEJ JAK ZWYKLE CIESZYĹ…..
Wynik zupełnie nie odzwierciedla sytuacji na boisku. Póki co 1:1 . Cud. Nie istniejemy.
Widzew nie istnieje w tym meczu , a strzelony gol tylko zaciemnia sytuację na boisku. Wygląda to fatalnie. Nie umiemy wymienić kilku podań ,dramat. Kolejne bramki dla Pogoni są kwestią czasu. Póki co 2;1…
Minusujący debilu ,jebnij się w pusty łeb , skoro inny mecz oglądasz.
Jak mam oglądać rozpaczliwą obronę przez 80 minut,to powiem krótko, jebać taką grę..
Kurwa nawet nie możemy wyjść z własnej połowy,rozumiem że bronimy 1:1. Zaraz będziemy bronić przegrywanie jedną bramką
Dramatyczns obrona…
Niestety ale z taka taktyką (niedźwiedź kurcze no zero postępu) i zawodnikami pierwszoligowymi będzie ciężko coś ugrać. A zmiany dramatyczne. Kun co Ty robisz w Widzewie? Same straty. Walczymy dalej!! Jak z Jaga też tak grać będziemy to chyba czas niedźwiedzia już minął.
Jest to mój drugi wpis na forum, ale chciałbym żeby ten wpis wybrzmiał w sensie taki, ze każdy przeczyta go minimum dwa razy i zrozumie znaczenie tego wpisu. Jeżeli chodzi o moja obserwacje to dużo poprawa w obronie, nie ma nawet dwócch zdań, przegraliśmy dzisiaj ale widać dużo poprawę w obronie i w ataku (na ta chwile nie mam obaw, w przeciwieństwie do pierwszej kolejki jak wchodził Zyro, az mnie zmroziło jak wchodził). Terpilowski drugi mecz z rzędu na bardzo duży plus, Bartek dla mnie na ta chwile ze Stepinskim są żywymi legendami i jeżeli ktoś ma jakieś żale to… Czytaj więcej »
No właśnie lepszych pilkarzy a widziałeś co zrobił Silva zamiast wypchnąć zawodnika Pogoni z pola karnego to się kładzie z nim na ziemię w bramce tak to Żyro też potrafił i jak to jest Wichniarka numer jeden to ja nie mam pytań. Po Jadze ten numer jeden idzie na ławkę i skończy jak Czorba.