Raport kartkowy przed meczem z Radomiakiem
2 grudnia 2023, 09:00 | Autor: Bercik
Trzy żółte kartki w starciu z poznańskim Lechem zobaczyli piłkarze Widzewa. Zagrożony jednym meczem pauzy jest jeden z zawodników czerwono-biało-czerwonych.
Do notesu sędziowskiego w niedzielę trafili Dominik Kun, Bartłomiej Pawłowski oraz Luis Silva. Dla tego ostatniego było to trzecia żółta kartka w tym sezonie i każda następna będzie skutkować koniecznością odbycia jednego meczu pauzy.
W ekipie Macieja Kędziorka żaden z zawodników nie pauzuje z powodu nadmiaru indywidualnych napomnień. Na baczności muszą się mieć czterej radomianie – Mateusz Cichocki, Jan Grzesik, Pedro Henrique oraz Rafał Wolski. Od początku sezonu gracze Radomiaka ujrzeli trzydzieści osiem żółtych kartek.
Żółte kartki w Widzewie:
4 – Andrejs Ciganiks, Marek Hanousek, Mato Milos, Fabio Nunes, Jordi Sanchez, Juljan Shehu
3 – Luis Silva
2 – Fran Alvarez, Dominik Kun, Serafin Szota, Mateusz Żyro
1 – Bartłomiej Pawłowski, Filip Przybułek, Ernest Terpiłowski
Czerwone kartki w Widzewie:
2 – Luis Silva







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska