WTM Live: Widzew – Radomiak
2 grudnia 2023, 15:00 | Autor: BercikPo pewnej wygranej w wyjazdowym starciu z poznańskim Lechem, zawodnicy RTS wracają do „Serca Łodzi”. Tym razem rywalizować będą z Radomiakiem Radom. Czy zawodnicy Daniela Myśliwca odniosą trzecie zwycięstwo z rzędu?
Starcie z radomianami rozpocznie się o godz. 17:30. Na stadionie stawią się kibice obu drużyn, a na trybunie prasowej pojawią się wysłannicy WTM, którzy przeprowadzą tradycyjną Relację LIVE. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na kanałach oraz Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport, zaś komentarza w formie audio posłuchać będzie można na antenie RadioWidzew.pl
Kliknij, by przejść do panelu WTM Live







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
„Czy zawodnicy Daniela Myśliwca odniosą trzecie zwycięstwo z rzędu?” No jak nie, jak tak. Piłkarze na boisku, my kibice na trybunach,i wespół w zespół, nie ma na nas mocnych. Ciepłe gacie założyć,rozgrzewającego płynu zażyć w rozsądnej ilości , i na mecz, Widzewiacy.
się robi
Alkohol nie rozgrzewa jakby co, to tylko iluzja.
Niestety ale choróbsko mnie rozłożyło…..Tylko zwycięstwo RTS tylko zwycięstwo.
W Gliwicach mecz Piasta przerwany po 20 min
Czy oni się nie pomylił dlaczego pisze Radomiak -Widzee a nie Widzew-Radoniak czyżby Radomiak grał u nas jako gospodarz
Pomyliłem się :) poprawiłem.
Żeby tylko to białe badziewie nie spadło u nas chociaż do 20 :), Szkoda żeby w dobrym momencie spotkało nas jakieś przekładanie czy gra w warunkach jakie mieli dziś w Gliwicach
Ale tego „badziewia” to ty mi tu kolego drogi nie obrażaj, w obecnej sytuacji hydrologicznej naszego kraju to badziewie zimą jest na wagę złota :)
Co prawda to prawda . Wyjściem kompromisowym są opady śniegu po godz 20:00
Jaka sytuacja w Łodzi? Bo już dwa mecze Ekstraklasy odwołane, pozdrawiam
Obecnie OK :) Sam właśnie lecę na stadion
Za godzinę zapowiadają opady. Oby mecz się odbył. I to białe ścierwo nie wypaczyło wyniku.
Do łodzi przyjechali osrani przez gołębie z hujem w dupie i gównem w gębie .
Jesteś zerem … Powinni Cię zbanować.