Trwa mobilizacja na wyjazd do Wrocławia
27 lutego 2024, 14:31 | Autor: Bercik
Przed widzewiakami jutrzejszy pucharowy pojedynek w Krakowie z Wisłą, a już w sobotę widzewiacy będą rywalizować we Wrocławiu ze Śląskiem. Można zapisać się na to spotkanie wyjazdowe.
Do stolicy Dolnego Śląska organizowany jest pociąg specjalny. Zapisać się na wyjazd na Śląsk można u liderów fan-clubów i osiedli. Zapisy prowadzone są do jutra włącznie a koszt wyjazdu to 150 złotych.
Poprzednio widzewiacy zameldowali się we Wrocławiu w sierpniu 2022 roku. Wtedy też podróżowali pociągiem specjalnym, a w sektorze gości zasiadło wtedy 1400 widzewskich fanatyków.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Super tylko prośba by nie naklejali na witryny sklepów
„Poprzednio widzewiacy zameldowali się we Wrocławiu w sierpniu ubiegłego roku. Wtedy też…”
W sierpniu ubiegłego roku?
Drugi mecz w sezonie gramy u nich?
Kiedyś to było…wyjazdy po 2-3 k, wszędzie nad komplety a teraz Legia chce jechać do Chorzowa w 8 k a my do kosy nie możemy wypełnić pół sektora..co się stało? Ktoś zna powody? Może zbyt mała mobilizacja, zbyt cicha? Bez napinki pozdRo
Bredzisz czy o drogę pytasz? Dawno głupszego tekstu nie czytałem. Nie masz najmniejszego pojęcia o kibicowaniu i wyjazdach skoro takie brednie zamieszczasz i internetowy hooliganie.
2000 będzie
Widzew dostanie 100 tysięcy biletów i tyle się znajdzie
Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?