Dwóch widzewiaków wyróżnionych

27 lutego 2024, 12:57 | Autor:

Zwycięstwem zakończyło się niedzielne spotkanie Widzewa z Górnikiem. Dziś na oficjalnych kanałach rozgrywek opublikowano zestawienie jedenastu najlepszych piłkarzy tej serii zmagań. Na wyróżnienie zasłużyło dwóch widzewiaków.

Piłkarze Daniela Myśliwca ograli zabrzan 3:1 po bramkach Antoniego Klimka, Juana Ibizy oraz Noaha Diliberto. W bieżącym zestawieniu znaleźli się wspomnieni Klimek oraz Ibiza. Dla młodego zawodnika było to drugie wyróżnienie w tym sezonie.

Dwóch reprezentantów w najlepszej jedenastce ma również Legia Warszawa oraz Pogoń Szczecin. Jedenastkę uzupełnili pojedynczy zawodnicy: Stali Mielec, Lecha Poznań, Zagłębia Lubin, Korony Kielce oraz Ruchu Chorzów.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr B.
3 miesięcy temu

Moim zdaniem, chociaż zdaję sobie sprawę, że nie musi się ono spotkać z powszechną aprobatą, najlepiej zaprezentowali się w meczu z Górnikiem (podobnie jak i z sąsiadami zza torów) Kunik i Żyro. Jeden podejmował mądre decyzje, którymi dawał dużo spokoju i kolejne odbiory piłki, drugi natomiast wprowadził spokój do obrony i świetnie, odważnie wyprowadzał piłkę. Obydwaj wydawali się już być na wylocie z drużyny a w ostatnich dwóch meczach zdecydowanie się wyróżniali.

Bula
Odpowiedź do  Piotr B.
3 miesięcy temu

Masz rację. Kapitalne zawody obydwu. Z resztą Żyro to i w obronie grał koncert i potrafił wyjść z piłką zrobić przewagę. Nie panikował pod pressingiem czym mocno utrudniał Górnikowi narzucenie swojej gry. Na skrócie tego nie widać, ale to co zrobił przed bramką na 3-1 to powinno się na szkoleniach pokazywać. Górnik zaciekle atakował wieloma graczami chcąc zmusić do wybicia naszych zawodników, a Żyro na pełnym spokoju wyprowadził akcje co zaowocowało naszą przewagą liczebną i w konsekwencji golem. 50% tego gola to Żyro

Last edited 3 miesięcy temu by Bula
Motyla
Odpowiedź do  Piotr B.
3 miesięcy temu

Conajmniej trzech widzewiaków powinno być w tej jedenastce,no ale trzeba było zrobić miejsce dla ległonistów.

ynwa
3 miesięcy temu

Cześć wszystkim!
Szukam dwóch na trybune C z legią :)
Jeżeli ktoś byłby chętny podzielić się takimi kodzikami, to proszę o maila na adres [email protected]

4
0
Would love your thoughts, please comment.x