Kolejne powołania do kadry ŁZPN
11 maja 2024, 17:45 | Autor: Bercik
We wtorek, 14 maja w Łodzi odbędą się dwie tury konsultacji selekcyjno-szkoleniowych dla wyróżniających się zawodników w województwie łódzkim. Powołanie na to wydarzenie dostało dziesięciu młodych widzewiaków.
Reprezentacja Łódzkiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2012 utworzona została wiosną, a objęli ją trenerzy Artur Sadura i Damian Kuligowski, z których ten pierwszy od wielu lat związany jest z Młodym Widzewem.
Na liście powołanych znaleźli się Jakub Cuprjak, Filip Domański, Kacper Jaros, Piotr Kociak, Wiktor Krupski, Oskar Kuryło, Filip Miazek, Miłosz Owczarczyk, Bartosz Piasecki i Jakub Zalepa.
Trwa również cykl konsultacji selekcyjno-szkoleniowych dla wyróżniających się graczy z rocznika 2012. W czwartek, 16 maja w Łodzi odbędą się dwie tury, w których udział wezmą Marcel Marciniak i Borys Rak.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!





Górnik Zabrze
Wisła Płock
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska