Raport kartkowy przed meczem z Cracovią
5 sierpnia 2024, 09:00 | Autor: Bercik
Dwie żółte kartki zobaczyli piłkarze Widzewa w spotkaniu z Lechem Poznań. Łącznie od początku sezonu już trzech widzewiaków zostało napomnianych przez arbitrów.
W starciu z poznańskim Lechem do notesu sędziowskiego trafili Lirim Kastrati oraz Mateusz Żyro. Dla obu obrońców były to pierwsze napomnienia w tym sezonie. Dwie żółte kartki ma już na swoim koncie Juan Ibiza.
W ekipie Cracovii zabraknie dzisiaj Andreasa Skovgaarda, który otrzymał karę trzech meczów zawieszenia za czerwoną kartkę w ostatnim meczu poprzedniego sezonu. Duński zawodnik przedwcześnie opuścił boisku w starciu z Ruchem Chorzów.
Żółte kartki w Widzewie:
2 – Juan Ibiza
1 – Lirim Kastrati, Mateusz Żyro







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Heniu Ravasie, tak po starej znajomości, nie przemęczaj się dzisiaj w trakcie spotkania , odpocznij trochę, popatrz sobie w niebo, porozmyślaj nad sensem życia, chilloucik ogólnie sobie zrób. A na serio,to ciekawy mecz będzie z cracovią, może być naprawdę ciężko . Ale jak zawsze wierzę w Widzew,i typuję jednobramkowe zwycięstwo, a jak będzie wyżej, to się nie pogniewam.
Dowiedziałem się właśnie, że legia przegrała z Piastem, mała rzecz, a cieszy.
To sie wcześnie dowiedziałeś jak na niby kibica piłki nożnej
Bardzo mało informacji przez cały tydzien . Co się dzieje w klubie. Trochę sie wysilcie. Nawet zapowiedż meczu bez szłu .Zespół baz zmian bla,bla bla. Czy zagra Hamulić ,co z Naszym gwiazdorem Kerkiem , Co z zawodnikami którzy nie mieszczą się w meczowej kadrze , Napiszcie to co ludzi interesuje proszę….
Ach gdyby tak Hamulić z Kerkiem weszli i zrobili akcję dającą zwyciestwo byłoby super i jest to możliwe
Też mam takie odczucie martwego tygodnia.