Maja Zajączkowska opuszcza drużynę koszykarek
4 sierpnia 2024, 16:54 | Autor: Bercik
Sezon koszykarek jeszcze się nie rozpoczął, ale okienko transferowe trwa. Umowę z łódzkim klubem zdecydowała się rozwiązać Maja Zajączkowska, która przenosi się do ligowego rywala widzewianek.
Koszykarka ma 19 lat i występowała na pozycji rozgrywającej i rzucającej. W minionym sezonie Zajączkowska wystąpiła w 24 spotkaniach w łódzkiej drużynie, zaliczyła 479 minut i zdobyła 152 punkty. Na parkiecie spędzała więc średnio niecałe 20 minut, rzucając średnio 6.3 punktów.
Teraz młoda zawodniczka zdecydowała się na zmianę barw klubowych i od nowego sezonu będzie występować w ligowym rywalu widzewianek, ekipie Contimax Mosir Bochnia. Dziękujemy za grę i życzymy powodzenia w dalszej karierze.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Dajcie sobie spokoj z siatkowka..nie stac nas..
Ciebie pewnie na nic nie stać poza smarowaniem bredni w internecie. Tym bardziej, że mowa o… koszykówce.