Zespół nie miał dziś wolnego. Trenował w parku
2 maja 2016, 21:27 | Autor: RyanUtarło się, że dzień po rozegraniu meczu był dla łodzian wolny od zajęć. Marcin Płuska postanowił jednak złamać ten schemat i na poniedziałek także zaplanował jednostkę treningową. Zawodnicy Widzewa udali się do Parku 3 Maja.
Szkoleniowiec chciał przeprowadzić trening taktyczny, ale ten trzeba będzie przełożyć na jutro. W parkowych realiach uda się co najwyżej zorganizować spokojny, pomeczowy rozruch regeneracyjny. Brakło natomiast warunków na przeprowadzenie analizy spotkania z Pilicą Przedbórz.
We wtorek widzewiacy zapewne przejdą odprawę, poświęconą kolejnemu rywalowi, czyli GKS Bełchatów. Po ćwiczeniach Płuska ogłosi kadrę meczową na ten pojedynek. Na 99% znajdą się w niej Kamil Tlaga oraz Adrian Budka, dla których będzie to pierwszy od kilku meczów powrót do składu po mięśniowych kontuzjach.
Foto: laczynaswidzew.pl








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska