Widzew już po rozruchu. Koniec przygotowań do derbów!
15 października 2016, 11:21 | Autor: RyanPiłkarze Widzewa są już gotowi na jutrzejsze derby. Dzisiaj Marcin Płuska pracował w Gutowie Małym z wyselekcjonowaną kadrą na spotkanie z Łódzkim Klubem Sportowym. Na porannych zajęciach pojawiło się dziewiętnastu graczy.
Sobotnia jednostka treningowa RTS była mniej intensywna od poprzednich. Był to typowy rozruch, podczas którego zespół ćwiczył jeszcze stałe fragmenty gry. To ważny element, bowiem derbowy rywal strzela wiele goli właśnie po dośrodkowaniach z rzutów wolnych i rożnych.
Nie wiadomo jeszcze, kto znajdzie się jutro w protokole meczowym. Płuska będzie musiał jednemu z powołanych zawodników podziękować. Niestety, wciąż istnieje duże ryzyko, że będzie nim Kamil Tlaga.






Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska