Widzew już po rozruchu. Koniec przygotowań do derbów!
15 października 2016, 11:21 | Autor: RyanPiłkarze Widzewa są już gotowi na jutrzejsze derby. Dzisiaj Marcin Płuska pracował w Gutowie Małym z wyselekcjonowaną kadrą na spotkanie z Łódzkim Klubem Sportowym. Na porannych zajęciach pojawiło się dziewiętnastu graczy.
Sobotnia jednostka treningowa RTS była mniej intensywna od poprzednich. Był to typowy rozruch, podczas którego zespół ćwiczył jeszcze stałe fragmenty gry. To ważny element, bowiem derbowy rywal strzela wiele goli właśnie po dośrodkowaniach z rzutów wolnych i rożnych.
Nie wiadomo jeszcze, kto znajdzie się jutro w protokole meczowym. Płuska będzie musiał jednemu z powołanych zawodników podziękować. Niestety, wciąż istnieje duże ryzyko, że będzie nim Kamil Tlaga.
Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google?








Legia Warszawa
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Cracovia
Lech Poznań
Piast Gliwice
Radomiak Radom
GKS Katowice
Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
Wisła Płock
Wieczysta Kraków
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Maz.
Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Maz.
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg
Warta Sieradz
Mławianka Mława
ŁKS Łomża
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn
ŁKS II Łódź