W środę przekazanie stadionu w ręce MAKiS?
14 listopada 2016, 18:13 | Autor: RyanPrawdopodobnie pojutrze dojdzie do długo wyczekiwanego przekazania nowego stadionu Widzewa jego docelowemu operatorowi, czyli Miejskiej Arenie Kultury i Sportu. Jak informowaliśmy 2 listopada, uchwała zostanie wkrótce podjęta.
Temat przekazania obiektu na ręce MAKiS znalazł się w porządku obrad sesji Rady Miejskiej, zaplanowanej na najbliższą środę. Zgodnie z zapisem uchwały, miejsca spółka ma zarządzać stadionem przy Piłsudskiego 138 przez okres 15 lat.
Jeśli radni zagłosują zgodnie z oczekiwaniami prezydent Hanny Zdanowskiej (to ona jest autorką projektu uchwały), MAKiS stanie się już formalnym operatorem. Dzięki temu wkrótce możliwe będzie podpisanie umowy z szefami Widzewa na wynajem stadionu.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska