Raport z wypożyczeń
14 listopada 2016, 17:11 | Autor: RyanNie ulega poprawie sytuacja czwórki piłkarzy Widzewa, wypożyczonych do innych zespołów . W miniony weekend znów na boisku pojawił się tylko jeden z nich. Mowa o Adrianie Kralkowskim, który zaliczył 45 minut w meczu ze Jutrzenką.
Kralkowski zaczął mecz na ławce rezerwowych i opuścił ją zakończeniu pierwszej połowy i od 46. minuty brał udział w spotkaniu. Tym razem jego obecność pomogła drużynie – Ner wygrał 5:2, strzelając cztery gole z widzewiakiem w składzie. Całe spotkanie na ławce przesiedział z kolei Marcin Pieńkowski.
Kolejny raz do roli rezerwowego ograniczony został także Konrad Reszka. W Sokole Aleksandrów broni obecnie Sebastian Ostrowski, a widzewiak musi czekać na swoją szansę. Niedzielny mecz z Motorem Lubawa zakończył się wysoką wygraną. Poza kadrą z powodu urazu wciąż znajduje się Joachim Pabjańczyk. W sobotę Sokół podejmie…Widzew.








Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Motor Lublin
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska