Okuniewiczem trenuje z Widzewem
16 stycznia 2017, 11:08 | Autor: RyanZapowiadany wczoraj Piotr Okuniewicz dotarł do Łodzi. Zawodnik stawił się na zbiórce i bierze udział w zajęciach na boisku Chojeńskiego Klubu Sportowego. Przemysław Cecherz chce sprawdzić 23-latka pod kątem gry w ataku łódzkiej drużyny.
Zespól Widzewa będzie trenować dziś tylko raz. Podwójne zajęcia zaplanowano dopiero na środę. We wtorek piłkarze mają zostać poddani kompleksowym badaniom, które mają ustalić ich aktualny poziom wytrenowania ich organizmów. Pozwoli to na dobranie jak najlepszych obciążeń dla konkretnego zawodnika.
W czwartek i piątek łodzianie ćwiczyć będą również raz dziennie, a w sobotę zagrają pierwszy sparing tej zimy. Ich rywalem będą Zjednoczeni Stryków.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska