Nie będzie prezentacji drużyny
6 marca 2017, 11:27 | Autor: RyanW ostatnim czasie tradycją stała się prezentacja drużyny przed rundą jesienną lub wiosenną. Tak było m.in. po poprzednich trzech przerwach między rozgrywkami. Tym razem w Widzewie nie organizują żadnej imprezy.
Powodów takiej decyzji jest kilka. Po pierwsze brak odpowiedniej lokalizacji. Klub wciąż nie ma zgody na organizację imprez masowych przy Piłsudskiego 138, a jak już ją otrzyma, to większa liczba osób niż 999 będzie mogła wejść na obiekt najwcześniej 18 marca. Wcześniejsze prezentacje odbywały się m.in. w Parku Baden-Powella, a więc na otwartym terenie. Nie sprzyjało to frekwencji, zwłaszcza w marcu.
Po drugie, cały wysiłek organizacyjny w Widzewie wkładają obecnie we właściwe uczczenie otwarcia stadionu. Na 18 marca zostały więc rzucone wszystkie siły i fundusze, więc na organizację prezentacji po prostu brak „mocy przerobowej”. Scenariusz tego dnia jest już prawie kompletny i wszyscy kibice powinni być zadowoleni. Prostymi środkami klub chce przygotować ciekawą otoczkę. Ma być skromnie, ale godnie.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Wisła Płock
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Motor Lublin
Piast Gliwice
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Cracovia
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Widzew II Łódź
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska