Mecze z MKS i Sokołem finalnie na wyjazdach
23 maja 2017, 11:25 | Autor: RyanNie udało się doprowadzić do przełożenia meczów z MKS i Sokołem do Łodzi. Oba spotkanie odbędą się więc w Ełku oraz Ostródzie. Szkoda, bo konfrontacja z tymi rywalami na swoim stadionie byłaby z pewnością łatwiejsza.
Jak pisaliśmy przed kilkoma dniami, o zmianę gospodarza poprosili szefowie obu wspomnianych klubów, a nie łodzianie, jak donoszą niektóre media. Na ich obiektach zaplanowane zostały inne imprezy, dlatego za pośrednictwem Łódzkiego Związku Piłki Nożnej pytali sterników Widzewa, czy będzie wola zmiany gospodarza. Przy Piłsudskiego oczywiście bez wahania się zgodzili, choć nie było mowy o podziale wpływów z biletów.
Zielone światło do takiej operacji dał ŁZPN, ale swoje tradycyjne trzy grosze dorzucić musieli do całej sprawy policjanci. Stwierdzili oni, że nie zdołają zabezpieczyć tych imprez i trzeba było porzucić całą koncepcję. Ostatecznie mecz z MKS-em przełożono z soboty na niedzielę, a starcie w Ostródzie wciąż jest na etapie planowania. Być może odbędzie się na innym boisku, bez udziału kibiców…








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska