Falon podpisał kontrakt
28 sierpnia 2017, 16:48 | Autor: Kamil
Potwierdziły się informacje, o których pisaliśmy w zeszłym tygodniu. W dniu dzisiejszym nowym zawodnikiem Widzewa został 19-letni Kacper Falon. Zawodnik podpisał z łódzkim klubem 2-letni kontrakt.
Falon jest wychowankiem Jagiellonii Białystok i w jej barwach występował przez większość swojej kariery. Przed rundą wiosenną zeszłego sezonu został jednak wypożyczony do II-ligowej Olimpii Zambrów. Tam rozegrał 15 meczów, ale nie zdołał uchronić swojej drużyny przed spadkiem. Latem wrócił do Białegostoku, nie przebił się jednak do kadry pierwszej drużyny i rozwiązano z nim kontrakt za porozumieniem stron.
19-letni ofensywny pomocnik posiada status młodzieżowca i powinien wzmocnić rywalizację w środku pola. O miejsce w jedenastce rywalizować będzie z Adamem Radwańskim i Mateuszem Ostaszewskim.





Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Motor Lublin
GKS Katowice
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Ząbkovia Ząbki
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Broń Radom
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
GKS Bełchatów
KS CK Troszyn
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków
Mławianka Mława
Znicz Biała Piska