Stilic zabrał głos w sprawie przenosin do Łodzi

28 sierpnia 2017, 17:30 | Autor:

Gdy w mediach pojawiła się sensacyjna plotka, sugerująca możliwość sprowadzenia do Widzewa Semira Stilica, zalecaliśmy kibicom spokojną obserwację tego tematu. W klubie w zasadzie takiego pomysłu nie było. Nie pomyliliśmy się.

Sam zawodnik kategorycznie zaprzeczył, że miał propozycję przenosin do Łodzi. „Widzew na ten moment jest nierealny. Nie wiem kto to wymyślił. Ja na pewno do III ligi nie pójdę. A przynajmniej nie teraz” – powiedział na łamach sport.pl Bośniak.

Pisaliśmy już, że nikt z klubu nie wysłał żadnej oficjalnej oferty kontraktowej. Z zawodnikiem mógł rozmawiać co najwyżej Franciszek Smuda, ale wyłącznie prywatnie. Nie wiadomo, dlaczego pojawiły się informacje, że była gwiazda Ekstraklasy miałaby wzmocnić Widzew do końca rundy jesiennej. „Z trenerem Smudą mogę oczywiście porozmawiać, ale tylko przyjacielsko. Mam do niego sentyment” – uciął temat Stilic.Kolejny raz okazało się, że perspektywa medialna różni się od tej realnej. Zamiast byłego rozgrywającego Wisły Kraków, przy Piłsudskiego wkrótce oglądać będziemy innego piłkarza na tej pozycji. Dziś kontrakt podpisał Kacper Falon. O miejsce w składzie rywalizować będzie z Mateuszem Ostaszewskim oraz Adamem Radwańskim.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress