A tymczasem w Ozorkowie…
13 listopada 2011, 13:03 | Autor: RyanKilkudziesięcioosobowa grupa zrzeszona w ozorkowskim FC uświetniła swoją obecnością mecz Kotan Ozorków z Widzewem. Akcentujemy tutaj szczególnie płeć zawodników, gdyż tym razem fani wybrali się na mecz rozgrywany przez widzewskie dziewczyny, trenujące na codzień w damskiej sekcji piłkarskiej Widzewa. Poniżej prezentujemy relację z tego wydarzenia.
Fc.Ozorków:
Dowiadujemy się 5 dni przed meczem, że Kotan Ozorków będzie podejmował Widzew Łódź. Robimy małą mobilizację, zbieramy się samą młodzieżą w około 40 osób. Organizujemy pochód i wszyscy razem idziemy na mecz. Rozwijamy ok. 15-metrowy transparent 'Ozorków Miastem WIDZEWA’, wywieszamy barwówkę oraz flagę która była robiona na stulecie. Odpalamy race. Prowadzimy doping cały mecz dla Widzewianek. Nasze dziewczyny ostatecznie wygrywają i cieszymy się razem z nimi na płycie boiska.
A oto fotki:












Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska