A. Woźniak: „Wolański ma talent na miarę reprezentacji”
17 grudnia 2016, 11:51 | Autor: RyanSprowadzenie Patryka Wolańskiego do klubu grającego na czwartym poziomie rozgrywkowym zaskoczyło wiele osób, które uważają, że 25-letni bramkarz mógłby z powodzeniem grać w wyższych ligach. Jeszcze dalej idzie Andrzej Woźniak.
Zdaniem byłego golkipera Widzewa zawodnik ten ma nawet potencjał do gry w drużynie narodowej. „To talent na miarę reprezentacji Polski” – mówi na łamach sport.pl. „Jest bardzo szybki, dynamiczny, ma znakomity refleks, predyspozycje do gry na przedpolu. Potrafi świetnie grać nogami. Pamiętam, że chcieliśmy, by zaczął kopać lewą nogą. Nauczył się błyskawicznie, bo wszystko przychodzi mu bardzo łatwo” – dodaje Woźniak.
Aktualny opiekun bramkarzy Lechii Gdańsk nie widzi problemu w tym, że Wolański w trakcie pobytu w Danii nie występował zbyt często w pierwszym zespole. Według Woźniaka widzewiak powinien w ciągu najbliższych trzech miesięcy wrócić do wysokiej formy i być dużym wzmocnieniem dla łódzkiej drużyny.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska