Amroziński z bramką w sparingu

22 stycznia 2019, 16:36 | Autor:

Przez cały poprzedni tydzień na testach w Lechii Tomaszów Mazowiecki przebywał Artur Amroziński. Ich ukoronowaniem był sobotni sparing z Ceramiką Opoczno. Młody piłkarz spisał się w nim bardzo dobrze i strzelił bramkę!

Budowana od podstaw drużyna lechistów znów zaprezentowała się świetnie, tym razem gromiąc Ceramikę Opoczno aż 6:0. Amroziński pojawił się na boisku w drugiej połowie i w 89. minucie meczu zdobył gola, który ustalił wynik. Dobra postawa spowodowała, że 20-latek spędzi w Tomaszowie Mazowieckim jeszcze cały następny tydzień.

Artur Amroziński to wychowanek Widzewa, który w Łodzi występował jednak tylko w juniorach. Później grał w Unii Skierniewice, a jesienią trafił na wypożyczenie do KS Kutno. W IV lidze rozegrał 15 meczów, ale tylko dwa razy wyszedł w podstawowej jedenastce. Teraz ma okazję, by przeskoczyć na wyższy poziom ligowy.