Będzie dzień otwarty dla młodych bramkarzy
22 czerwca 2021, 13:36 | Autor: Kamil
W najbliższy poniedziałek chętni bramkarze z roczników 2006 – 2011 będą mogli sprawdzić swoje umiejętności pod okiem trenerów Akademii Widzewa – czytamy na łamach widzew.com. To świetna szansa, by dostać się do jednej z drużyn młodzieżowych.
Sesja treningowa odbędzie się 28 czerwca w godzinach 17:30 – 20:00 w ośrodku przy ul. Małachowskiego. Zainteresowani będą mogli spróbować swoich sił na tle rówieśników oraz zaprezentować umiejętności przed gronem specjalistów od szkolenia golkiperów, którzy ocenią ich potencjał. Najlepsi mogą otrzymać szansę dołączenia do jednego z zespołów Akademii.
W dniu otwartym wziąć udział może każdy, również zawodnicy bez przynależności klubowej. Aby zgłosić swój akces, należy wysłać zgłoszenie na adres [email protected]. Aplikacja musi zawierać wypełnione oraz podpisane dwa dokumenty: kartę kwalifikacyjną i zgodę na przetwarzanie wizerunku, które znajdują się na oficjalnej stronie TUTAJ.







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wisła II Płock
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Wszystko idzie ku lepszemu…..ale jeszcze baza treningowa większa by się przydała.