Będzie nowy parkiet przy Małachowskiego
5 stycznia 2025, 09:12 | Autor: Michał
Rozpoczęty kilka dni temu rok 2025 może być spełnieniem marzeń sekcji Widzewa Łódź, które rozgrywają swoje mecze w Hali Parkowej. W tym roku przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki i Miasta Łodzi zostanie bowiem wyremontowany parkiet obiektu przy ul. Małachowskiego!
Zużyty na przestrzeni lat plac gry już od dłuższego czasu był bolączką dla rywalizujących tam zespołów futsalistów Widzewa i koszykarek MUKS. Kilkukrotnie próbowano zainicjować remont wnioskami do budżetu obywatelskiego, jednak projekty te nie uzyskiwały wystarczającego poparcia wśród mieszkańców Łodzi.
Rok 2025 będzie w tej kwestii przełomowy. Projekt remontu parkietu został dofinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki kwotą 375 000 złotych. Trzeba również dodać, że do inwestycji ma dołożyć się Miasto, które wesprze projekt kwotą ponad 500 000 złotych. Prace remontowe przy ul. Małachowskiego mają rozpocząć się latem tego roku.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Wielki czas, bo wygląda to dramatycznie słabo. Parkiet jest tak zniszczony, że pozwala się w przerwie meczu kosza na wchodzenie na niego dosłownie wszystkim kibicom i szuranie brudnymi butami. Zdrowie zawodniczek i komfort gry jest najważniejsze… Dotyczy to oczywiście futsalistów.
Ps. Odkupię z nawiązką bilet (kod QR) na poniedziałkowy mecz Widzew- legła. Proszę dać znać, gdyby ktoś nie mógł przyjść.
Nie panikuj i się tak nie troszcz o 1 ligowe przedostatnie koszykarki ,na ten poziom rozgrywkowy to im zupełnie wystarczy ,jak chcą czegos lepszego to niech zaczną grać i awansują
Przykro mi, ale nie masz bladego pojęcia o widzewskim koszu.
A o czym rzeba mieć tu pojęcie ???? O tym że w ekstraklasie to największy sukces gdy się do play off zalapali ??? Czy o fym że tylko dzięki kasie z miasta w tej ekstraklasie grali a raczej wegetowali ???
Raczej w I lidze. I tu zakończmy rozmowę.
Podaj jakiś sukces w ekstraklasie prócz załapania się do play off ???? Przypomnieć ci jak przez chyba 30 tys zł które miasto zmniejszyło prawie rozgrywek nie dokończyli ?????? Abo jak na dzika kartę zbierali lub na kontuzje zawodniczki i jej rehabilitację????