Będzie transfer last minute?
27 lutego 2017, 21:24 | Autor: RyanZimą w Widzewie dokonano sporego wietrzenia szatni. Duże zmiany zaszły głównie wśród napastników. Zespół opuścili Piotr Burski, Robert Kowalczyk i Kamil Sabiłło, a dołączyli do niego Dawid Kamiński oraz Piotr Okuniewicz.
Wygląda na to, że to jednak jeszcze nie koniec wzmocnień w tej formacji. Działacze pracują bowiem nad transferem jeszcze jednego atakującego. Potwierdził to Przemysław Cecherz. „Mam taką nadzieję. Nie chcę zdradzać, o kogo chodzi, ale sprawa powinna rozstrzygnąć się w ciągu dwóch-trzech dni. Wtedy kadra będzie zamknięta w 100%” – mówił na antenie TV Toya.
O jakiego piłkarza chodzi? W tej chwili w Widzewie to pilnie strzeżona tajemnica, bo nie jest to anonimowy gracz. Miejmy nadzieję, że nazwisko napastnika pojawi się w mediach dopiero po dopięciu transakcji.






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska