Będzie większy stadion? Rydz: „Projekt jest na moim biurku”

6 stycznia 2024, 10:45 | Autor:

Wczoraj na stadionie przy al. Piłsudskiego odbył się „Robotniczy Talk Show” z udziałem zarządu łódzkiego klubu. Michał Rydz i Maciej Szymański podsumowali miniony rok. Jedno z pytań kibiców dotyczyło ewentualnej rozbudowy stadionu.

Kibiców Widzewa interesuje, czy możliwe jest zwiększenie pojemności „Serca Łodzi”.Możliwa jest rozbudowa stadionu w ramach kubatury i te prace już trwają. Jestem w kontakcie z Jackiem Ferdzynem, który wykonał już projekt rozbudowy ponad 100 krzesełek na trybunie A oraz ponad 200 na trybunie C. Zwiększy się również sektor gości. Przed świętami otrzymałem takie projekty. Czekamy na odbiór przeciwpożarowy, w styczniu zaczynamy rozmowy z miastem na ten temat” – powiedział prezes RTS.

Istnieje możliwość rozbudowy stadionu Widzewa. Pojawia się jednak pytanie, kto za to zapłaci. „Koszt roboczy jednego krzesełka to 1000-1500 złotych, więc łatwo sobie przeliczyć te koszty. To są duże pieniądze, których nie budżetowaliśmy na ten sezon. Będziemy rozmawiać z miastem kto ma to sfinansować. To są działania tylko w ramach kubatury” – skomentował sternik łódzkiego klubu.

Ciekawą kwestią jest możliwość rozbudowy „Serca Łodzi” poza kubaturą. „Kolejnym etapem jest rozmowa o rozbudowie stadionu. Na dzisiaj ani miasto ani klub nie mamy pieniędzy, by rozbudować stadion w takiej skali, jakiej potrzebujemy. Jakieś prace trwają, zaangażowaliśmy w to środowisko kibiców. Nie chcę mówić nic więcej, bo prace są na wczesnym etapie. Fajnie, że jest grupa, która chce o tym rozmawiać i myśleć” – dodał Rydz.

Jak wyglądałaby ewentualna rozbudowa stadionu Widzewa?Nie możemy sobie pozwolić na to, by rozbudowywać stadion w modelu wyłączenia trybuny na jakiś okres. Kwestia sprzedaży karnetów czy zwolnionych biletów jest dla klubu ważna i nie stać nas na to. Rozbudowa to perspektywa minimum pięciu lat w modelu takim, że jednocześnie gramy i próbujemy rozbudowywać stadion, a trybuny są dostępne dla kibiców” – zakończył Michał Rydz.

Subskrybuj
Powiadom o
92 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mac
6 miesięcy temu

P Rydz, mówi Pan o wypracowanym zysku ponad 3 mln a na 300 krzeseł nie ma w tym do wykorzystania maks 450k? To są miejsca które będą zarabiać na Widzew. To co Pan teraz przekazał się kupy nie trzyma! Może warto coś z zrobionych pieniędzy w końcu zrobić a nie kibiców znowu doić?? Będzie to lepiej odebrane niż kolejny projekt za nie swoją kasę zrobiony. Jak to było z autokarem, brandingiem itd

Azia
Odpowiedź do  Mac
6 miesięcy temu

Mordo te 3mln to jest zysk za półtorej roku tak jakby. Jak dodasz do tego wiosnę 2024 to zysk wyjdzie około miliona pewnie, albo mniej. Nie możemy wszystkiego robić na łapu-capu bo akurat jest hajs w kasie. Takie pół miliona musi być starannie rozplanowane. Masz rację że te krzesełka na siebie zarobią, dlatego moim zdaniem takie wydatki powinien pokrywać właściciel, dla niego też im szybciej będą krzesełka, tym szybciej się zwrócą, tym szybciej zaczną zarabiać.

Paweł
Odpowiedź do  Azia
6 miesięcy temu

Do jasnej cholery, jak wkładasz kasę na lokatę to liczysz się z tym że zysk masz po x czasu, tak jak tte krzesełka. Inwestujesz i po x czasu Ci sie zwraca!

andirts
Odpowiedź do  Paweł
6 miesięcy temu

2 lata i każde krzesełko już generuje zysk, przy założeniu że cena karnetu to powiedzmy te 700pln…no kurde nie jest to ryzykowna inwestycja..!

Łukasz
Odpowiedź do  andirts
6 miesięcy temu

Stamir tu złamanej złotówki ze swoich nie włoży. On pójdzie do Hani ta obieca że coś tam kiedyś da, no bo przecież zaraz wybory samorządowe. Finalnie gówno z tego wyjdzie a kibica za pół roku kupi się następną bajką.

Piter
Odpowiedź do  Łukasz
6 miesięcy temu

Goń się za tory, pejsie

Łukasz
Odpowiedź do  Piter
6 miesięcy temu

Piterek jak ja na WIDZEWEK chodziłem to ty dzieciaku na gazetę po schodach wchodziłeś .

DonJ
Odpowiedź do  Azia
6 miesięcy temu

Wszystko fajnie, ale „półtorej” to może być czegoś rodzaju żeńskiego, roku jest zaś „półtora”.

Mac
Odpowiedź do  Azia
6 miesięcy temu

Ok. Po 1 kasa jest. Po 2 bardziej mi chodzi o sam fakt, oczywiście że znajdzie się kolejny sponsor, który to sfinansuje…. ale co to za prezes który mając Widzewski charakter (w jego przypadku to brzmi kuriozalnie- przeżył dwa zarządy, w tym odwołanego swojego wielkiego jak sam pisał współpracownika poprzedniego Prezesa Mateusza i pokazał co dla niego znaczy lojalność) biadoli i znowu zaczyna, że nie mamy, nie zrobimy za swoje itd…. Oczywiście że wyniki finansowe następne mogą być gorsze i zapewne będą. Jednak te miejsca bardzo szybko się same spłacą. Działalność naszego Zarządu coraz bardziej przypomina te którą prowadzi jeden… Czytaj więcej »

Zgredzik
Odpowiedź do  Mac
6 miesięcy temu

Rusza sprzedaży karnetów, transferów nie ma i pewnie nie będzie, to trzeba nas nakarmić hitowym newsem. Gość nie potrafił sklepu ofi zatowarować, a bierze się za rozbudowę stadionu. Ale właściciel tak kazał mówić więc sługa wierny to czyni

Citko
Odpowiedź do  Mac
6 miesięcy temu

Czasami naprawdę warto zastanawoić się co pisze, ale po prostu pogłębić wiedzę a nie pisać co ślina na język przyniesie, bo się ośmieszasz
Po pierwsze, stadion jest miejski i biorąc pod uwagę co zostało zrobione po drugiej stronie miasta i ile kasy wpakowane to jakim prawem wymagasz od klubu inwestowania w krzesełka?
Po drugie, weź poczytaj skąd w raporcie finansowym jest ten plus i przestań gadać głupoty.
A jak już poczytasz to czekam na sprostowanie Twoich durnych wypowiedzi

Mac
Odpowiedź do  Citko
6 miesięcy temu

Jest zysk…. ma być przyjedzony? Można zrobić krzesła ustalając już z miastem że dostaniemy zwrot kasy wydanej na to. Wszystko można ustalić tym bardziej, że mamy cały czas na ten moment pewność że od razu się sprzedadzą i będzie zarobek. ustalić zwrot kasy od miasta za inwestycje i na czysto zysk że sprzedanych 300 karnetów mieć szybciej niż czekając na ich decyzję Czego nie rozumiesz? Coś Ci jeszcze prostować? Kto zrobił branding? Kto z autokar ogarnął? zaraz się okaże że ta kasa na żadne transfery nie pójdzie. Mamy znowu czekać bo zatorowcy więcej dostali? Nigdy nam tego nie wyrównają, czas… Czytaj więcej »

Arturrr
Odpowiedź do  Citko
6 miesięcy temu

Tak chciał ym poczytać raport. Daj link do niego

al-bert
Odpowiedź do  Mac
6 miesięcy temu

A czy Ty zainwestował byś choćby 1 tys. PLN w dom którego właścicielem jest ktoś inny???
Może warto pamiętać że stadion jest własnością miasta i jest zarządzany przez miasto.

Łukasz
Odpowiedź do  al-bert
6 miesięcy temu

Jeśli zwrot miałby nastąpić w ciągu dwóch lat, a w tym przypadku tak będzie to bym to zrobił bez wahania.

Fan
Odpowiedź do  Łukasz
6 miesięcy temu

Bez wahania ? Ale później chciałbyś tą kasę odzyskać oczywiście ? Już widzę ten hejt, że ciągniesz kasę do siebie …

Mac
Odpowiedź do  Fan
6 miesięcy temu

Przecież Łukasz napisał że ZWROT z inwestycji. Skoro byłby zwrot to… nic by już nie musiał odzyskiwać. To tak czytania ze zrozumieniem

Łukasz
Odpowiedź do  Mac
6 miesięcy temu

Dokładnie to miałem na myśli.

Maniek
Odpowiedź do  Mac
6 miesięcy temu

Gada głupoty tyle pisałem ostatnio gdzie pieniążki które były na rozbudowę dodatkowego rzędu wiem powie inny prezes i dyrektor był itd stara śpiewka a te miejsca jasne w pełnym stadionie zarobią w jeden sezon to oczyma on mówi ach

Michi
Odpowiedź do  Mac
6 miesięcy temu

No,ale chyba nie oczekujesz,że WIDZEW będzie płacić za rozbudowę stadionu,który nie należy do klubu?

Sławomir
Odpowiedź do  Mac
6 miesięcy temu

Na trybunie „A” ma być ok.220 krzesełek więcej, a na „C” ok 230. Do tego dochodzi ok.100 krzesełek na sektorze gości, więc przybędzie nam dodatkowo ok.450 miejsc. Licząc po 1500 złotych za jedno krzesło, otrzymujemy kwotę 675 tysięcy złotych do której trzeba dodać koszty projektu, transportu i zakupu materiałów, opłat urzędowych, oraz okołoprojektowych, co może się zamknąć kwotą 800 tysięcy złotych. Tę kwotę Widzew może przeznaczyć na transfery, a nie na rozbudowę miejskiej infrastruktury stadionowej, za którą odpowiada miasto. Stale krytykuję Stamirowskiego za słabe i niewystarczające transfery, ale tutaj go popieram, że nie chce inwestować w miejskie obiekty, za których… Czytaj więcej »

Mac
Odpowiedź do  Sławomir
6 miesięcy temu

I tak i nie. Masz rację że w cudze się nie inwestuje, ale…..
Jeżeli masz pewność że te miejsca od razu zapełnisz, czyli kasa z karnetów będzie też.
Skoro można podpisać umowę z miastem o tym że my teraz to już zrobimy a za np 3 miesiące miasto nam odda a takie umowy też są, to na co czekać?
Jeżeli taki schemat nie jest możliwy do zrobienia to fakt, nie ma co wkładać kasy. Ale wiemy że jest to możliwe.
I jak to w życiu, wszystko co przed ALE napisane jest nieważne.

noeL
6 miesięcy temu

Czy na trybunie D nie da się dodać krzesełek? Ci kibice zaangażowani w finansowanie budowy stadionu to pewnie kolejne szarańcze chcące się ogrzać w blasku Widzewa tudzież go doić. Ps już widzę ten model, że na placu budowy trybun kibice normalnie oglądają mecz…

Kali
Odpowiedź do  noeL
6 miesięcy temu

Tam powinno się „odjąć” te krzesełka bo i tak wszyscy stoją i byłaby większa pojemność

andirts
Odpowiedź do  Kali
6 miesięcy temu

Niestety odjęcie krzesełek nic nie z uwagi na polskie przepisy o imprezach masowych 1 krzesełko to 1 miejsce…w Niemczech jest inaczej 1 krzesełko to 1,5 miejsca dlatego w lidze niektóre stadiony np Union czy BVB mają usunięte krzesełka z niektórych trybun…

DonJ
Odpowiedź do  andirts
6 miesięcy temu

Chciał błysnąć, ale problemem okazała się nieznajomość przepisów. ;) Niemniej niemieckie przepisy w tej kwestii są bez porównania lepsze. Z jednej krótkiej trybuny mielibyśmy około 1,5k większą pojemność.

łowca kłamstw
Odpowiedź do  andirts
6 miesięcy temu

Ale my żyjemy w Polsce a nie w Niemczech,jak u ciebie w domu na twoim krześle będą mogły siedzieć 2 osoby to wtedy możemy o tym pomyśleć na stadionach .

Łukasz
Odpowiedź do  łowca kłamstw
6 miesięcy temu

U was jest odwrotnie. Na jednego kibica przypadają cztery krzesła.

noeL
Odpowiedź do  Łukasz
6 miesięcy temu

U nich na jednego brodowitego przypadają 2 pejsy

Widzewtoya
Odpowiedź do  Łukasz
6 miesięcy temu

I jedna gasnica…

łowstsa kfamstf
Odpowiedź do  łowca kłamstw
6 miesięcy temu

Ale błysłeś

andirts
Odpowiedź do  łowca kłamstw
6 miesięcy temu

Weź się idioto palnij w głowę i spadaj na swoje fora…

Kołomir
Odpowiedź do  noeL
6 miesięcy temu

Ty oczywiście to możesz widzieć mi tam też plac budowy na trybunach by nie przeszkadzał ale żaden nadzór budowy nie wyrazi na takie coś zgodny. W czasie rozbudowy trybuny przynajmniej w części miały by być zamknięte. I panie Rydz nie ośmieszaj się czlowieku i naszego kochanego Widzewa bo kurwa robicie z siebie żebraków. Rozbudowa o 200 miejsc to ok 300 tyś to jak nie potrafisz z budżetu 55 milionów wygospodarować takiej kwoty to co robisz na tym stanowisku. Jak jesteście takie gołodupce to się nie bierze za prowadzenie klubu piłkarskiego. Po za tym Stowarzyszenie tak kocha Widzew jest ich tam… Czytaj więcej »

Jacek
6 miesięcy temu

Dla Was zawsze były są i będą najważniejsze karnety i bilety, bo Wy swoich kibiców nigdy nie szanowaliscie, pasibrzuchy

Bohdan
6 miesięcy temu

Nie zapominajcie, że stadion nie jest klubu, więc nie on decyduje o tym co na nim będzie robione w kwestii ewentualnych zmian. Zwiększenie o kilkaset miejsc to de facto niezauważalne detale, a rozbudowa w dosłownym sensie jest praktycznie niemożliwe i ze względów konstrukcyjnych a przede wszystkim finansowych.

Zamiast bujać w obłokach mam nadzieje, że właściciel oraz osoby zarządzające klubem zdają sobie sprawę z sytuacji sportowej drużyny, która jest mocno zagrożona spadkiem, ma niezwykle trudny terminarz i praktycznie brak miejsca na popełnienie błędów w nadchodzącym okresie przygotowawczym i rundzie sportowej.

1910
Odpowiedź do  Bohdan
6 miesięcy temu

Głupoty gadasz, każdy stadion da się rozbudować inżynierowie i projektanci kochają takie wyzwania i zawsze znajdą jakiś sposób.
Nie ma czegoś takiego jak „nie da się” w tych czasach.

kibic
Odpowiedź do  1910
6 miesięcy temu

Nie da sie meczu z Legia wygrać od dekad,nie da sie pogodzić Tuska z Kaczyńskim itp itd

Łukasz
Odpowiedź do  kibic
6 miesięcy temu

Ważne że da się regularnie łoić brodowitych w derbach .

Wacław
Odpowiedź do  Bohdan
6 miesięcy temu

„rozbudowa w dosłownym sensie jest praktycznie niemożliwa” – czemu? Nie takie rzeczy są robione ze stadionami, wystarczy mieć fundusze. Z większymi obiektami wciśniętymi w gorszy teren robiono różne cuda, więc rozebranie dachu i dodanie ringu trybun i zbudowanie nowego dachu, nie wygląda jakoś niezwykle dziwnie. Nasz stadion w swojej kostrukcji przecież jest totalnie podstawowy i nieskomplikowany. Wielkie giganty modernizują i przebudowują, u nas dorzucenie 12 tys+ krzesełek kostrukcyjnie niemozliwe :) niestety potrzebna jest kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

Mieszkaniec Łodzi
6 miesięcy temu

Szanowne miasto chyba jako klub i co najważniejsze kibice już wystarczająco udowodniliśmy i wypromowaliśmy Miasto Łódź że chyba logiczne jest że stadion powinien być rozbudowany i to powienien być w głównej mierze interes Miasta Łódź – ponieważ promocja najlepsza z możliwych dla mieszkańców Łodzi. Stadion powienien mieć 27-30 tys miejsc , wtedy możemy mówić o rozwoju klubu w każdym aspekcie. W tym aspekcie doszliśmy do ściany już i nic się nie zmieni jeżeli nie znajdą się fundusze na modernizację stadionu.

Rafi
Odpowiedź do  Mieszkaniec Łodzi
6 miesięcy temu

Właśnie. Dopóki nie będzie u nas większego stadionu, dopóty nie będzie u nas w Łodzi męczy reprezentacji czy innych rozgrywek. A szkoda bo to najlepsza promocja miasta.

łowca kłamstw
Odpowiedź do  Rafi
6 miesięcy temu

Przypominam ci że w tym kraju od dobrych lat reprezentacja gra na stadionie Narodowym.

Lukasz
Odpowiedź do  Rafi
6 miesięcy temu

Stadion Widzewa dla Widzewa a nie lamag z reprezentacji grają gorzej od kalesu wiec czego oczekujesz

Valdano
Odpowiedź do  Lukasz
6 miesięcy temu

Od kałesu nikt nie gra gorzej.

Lukasz
Odpowiedź do  Valdano
6 miesięcy temu

A co daje reprezentacja poza wstydem kupa śmiechu grać nie potrafią nawet w słabych meczach dostają łomot wstyd w świat idzie bo takie gwiazdy mamy

łowca kłamstw
Odpowiedź do  Mieszkaniec Łodzi
6 miesięcy temu

Miasta które podobno szkodzi Widzewowi ???? Czy pani prezydent na którą cały stadion krzyczał żeby nie głosować przed wyborami ??? Buda może coś wybuduje :)

Last edited 6 miesięcy temu by łowca kłamstw
Łukasz
Odpowiedź do  łowca kłamstw
6 miesięcy temu

A może rozebrać jedną trybunę u was i przełożyć do nas. Wam i tak jeszcze jedna pusta zostanie a u nas zawsze te parę tysi więcej :)

Rafi2
6 miesięcy temu

Jprd 450 tysięcy przerasta finansowe możliwości klubu z budżetem ponad 40 mln. 300 krzesełek razy 600 zł karnet to jest 180 tysięcy w jeden sezon, trzy lata i spokojnie się to zwróci

Guru
6 miesięcy temu

Nie wiem po co wogóle te krzesełka skoro i tak wszyscy stoją

DonJ
Odpowiedź do  Guru
6 miesięcy temu

Bo w myśl polskiego prawa (w skrócie) na trybunach stadionu może być tylu widzów ile jest krzesełek. Zamiana miejsca siedzącego w stojące odbywa się na chorej zasadzie 1 do 1.

łowca kłamstw
Odpowiedź do  DonJ
6 miesięcy temu

Ciekawe czy chciał byś żeby u ciebie w domu kilka osób siedziało z tobą na krześle.

Rafi2
Odpowiedź do  łowca kłamstw
6 miesięcy temu

Weź kurwa pejsie komentuj u siebie

Łukasz
Odpowiedź do  łowca kłamstw
6 miesięcy temu

U was to nawet leżeć można, taki macie komfort.

łowstsa kfamstf
Odpowiedź do  łowca kłamstw
6 miesięcy temu

Nie powtarzaj napisz coś nowego

Mirek
Odpowiedź do  łowca kłamstw
6 miesięcy temu

Głąbie na stadionie w Dortmundzie za bramka nie na krzesełek dlatego na słynnej żółtej ścianie muedvi sue prawie 27tys kibiców.STOJACYCH.Krzeselka są zakładane tylko na mecze pucharowe.co powoduje spadek liczby kibiców o prawie połowę. Mówię o trybunie za bramką

Lukasz
Odpowiedź do  Guru
6 miesięcy temu

Bo to są wymogi dzieciaka też każecie stać nienormalni jesteście

Chn
6 miesięcy temu

Niech zaczną robić a nie tylko gadać

andirts
6 miesięcy temu

Przecież już parę lat temu zostały zebrane pieniądze na dodatkowe miejsca? Nikt już o tym nie pamięta? Miały być te środki zabezpieczone…

Łukasz
Odpowiedź do  andirts
6 miesięcy temu

Były, dopóki gołodupiec się za klub nie zabrał.

dowcipniś
6 miesięcy temu

Śmieszne to w rzeczywistości jest…
Najlepiej o kilka cm skrócić każde siedzenie…

Lukasz
Odpowiedź do  dowcipniś
6 miesięcy temu

Tak o połowę na jeden posladek

dowcipniś
6 miesięcy temu

Ferdzyn wielki architekt zaprojektował tak stadion że teraz ma ból głowy jak go rozbudować….

kibic
6 miesięcy temu

Ciekawe jaki podpis teraz ma naczelny troll „defenses”wczoraj jeszcze „kingoffzz” ha

Adam J.
6 miesięcy temu

Ja sam chętnie zasponsoruję dwa krzesełka za 3000pln, nawet dzisiaj. Pod warunkiem, że klub da mi w zamian gratis dwa karnety na dwa sezony – na „moje” krzesełka. Każdenu się opłaci.

kibic
Odpowiedź do  Adam J.
6 miesięcy temu

Stadion należy do miasta,więc nic sobie nie możesz zasponsorować .

Lukasz
6 miesięcy temu

Jaki jest sens wydawania takich pieniędzy na 300miejsc albo jak już niektórzy twierdzą bo można stać nowoczesny stojący stadion zaraz zrobicie z miejscami siedzącymi tylko na vipie jaja sobie robicie czy o co znowu chodzi gracie nam na nosie jak chcecie przeskoczy przepisy budowlane żenada taki projekt odrazy powinien znaleźć się w śmietniku a wy zajmijcie się pożądanym na kilka tysi a może postawicie jeszcze telebim przed stadionem i tam krzesełek nastawiajcie puknijcie się w głowy

cik
6 miesięcy temu

Jakie bzdury ten człowiek wygaduje to głowa mała .Rozbudowa stadionu poza kubaturą bez wyłączenia trybun? To abstrakcja .Chociażby przy demontażu dachu już powstają problemy a przy montażu nowego następne.W przerwach między rundami to sie nie uda .

cik
6 miesięcy temu

Bajki , bajki , bajki i jeszcze raz bajki. Kiedyś Rydz opowiadał nam bajki jak to można zorganizować po nowemu sklep klubowy. Teraz opowiada bajki tylko na wyższym szczeblu.

WójSami
6 miesięcy temu

Jak tak dalej będą postępować to trybuny się same wylaczaczom-i wtedy to już napewno się rozbudujecie.Ps mi się wydaje że jest ciągle za mało dyrektorów , może kolejni i wtedy coś się ruszy

WójSami
6 miesięcy temu

Jak tak dalej będą postępować to trybuny się same wył.-i wtedy to już napewno się rozbudujecie.Ps mi się wydaje że jest ciągle za mało dyrektorów , może kolejni i wtedy coś się ruszy

WójSami
6 miesięcy temu

Jak tak dalej będą postępować to trybuny się same wył.-i wtedy to już napewno się rozbudujecie.Ps mi się wydaje że jest ciągle za mało dyrektorów , może kolejni i wtedy coś się ruszy

rysiek1910
6 miesięcy temu

a kto zaprojektował masz stadion Ferdzyn ojciec byłego byłego prezesa Widzewa Marcina Ferdzyna powinnisny mieć wiekszy stadion co najmniej 22/25 tys a nie 18,080 tys jak on chcą to zrobic nie wiem

noeL
Odpowiedź do  rysiek1910
6 miesięcy temu

Śmiało można ogłosić analfabetę nr 1 tego forum…

Tylko Widzew
6 miesięcy temu

To proste że trzeba „dostawić” trybunę nad prostą i zrobić asymetryczny Anfield 2.0 a nie babrać się w tym co zaprojektował ten amator Ferdzyn. To muszą być dwie konstrukcje nie obciążające się nawzajem i wszystko będzie cacy tylko to będzie pieruńsko drogie i jest tylko jeden argument który zmusi miasto do wysrania takich kwot – SUKCES SPORTOWY – Widzew MUSI grać w Europejskich Pucharach i jako uczestnik tych rozgrywek musi stanąć w urzędzie i powiedzieć – Reprezentujemy Łódź na arenie międzynarodowej, robimy reklamę jakiej nie robi tu nikt inny, stadion jest za mały i miasto musi go rozbudować. Nie z… Czytaj więcej »

łowca kłamstw
Odpowiedź do  Tylko Widzew
6 miesięcy temu

Siatkarki ŁKS czy nawet budowlanych co rok reprezentują to miasto w Lidze Mistrzyń czy pucharze CEV

RedMan
Odpowiedź do  łowca kłamstw
6 miesięcy temu

kogo to obchodzi?

łowca kłamstw
Odpowiedź do  RedMan
6 miesięcy temu

Nie obchodzi tych co sami nie mają sukcesów w innych sekcjach sportowych,albo ich nie posiadają.Kogo obchodzi futsal czy koszykówka kobiet w 1 lidze ??? A jednak jest tutaj o tym pisane .

Konrad
6 miesięcy temu

Można tak jak w Niemczech na 1 krzesełko 4 miejsca stojące np: za bramkami. Tylko trzeba zmienić przepisy – a i tak u nas cały mecz się stoi.

kibic
Odpowiedź do  Konrad
6 miesięcy temu

Można też kogoś tez na barana wziąć albo na kolana :)

RedMan
Odpowiedź do  kibic
6 miesięcy temu

można też robić za barana na Widzewskich forach tak jak ty Galejasiu

Zlyfan
6 miesięcy temu

Rozbudowa????
Definicja słowa rozbudowa…
Ja tu widzę tylko i wyłączniki wciśnięcie gdzie się da krzesełka które z rozbudową nic wspólnego nie ma

kibic
Odpowiedź do  Zlyfan
6 miesięcy temu

Rozbudowa /budowa = brak kibiców na stadionie na ten czas

Valdano
6 miesięcy temu

Robimy te dodatkowe krzesełka. Dobre i tyle na początek panie prezesie. Inne kluby nie chcą zarabiać ,bo często nawet kibiców gości nie chcą wpuszczać. Wy zarabiajcie bo z kibiców jest kasa. Atmosferka dla przyjezdnych też będzie robiona bardziej gorętsza i ,,nie przyjazna” bo taka powinna być ;) dzięki tym dodatkowym miejscom.

Last edited 6 miesięcy temu by Valdano
Widzewtoya
6 miesięcy temu

Panie prezesie Rydz, a nie mozna tych dodatkowych 300 krzeselek sfinansowac z dodatkowych 300 karnetow. Kibice placa z gory za karnety na dwa/trzy lata i jest kasa na krzeselka. Wszyscy sa szczesliwi, a dodatkowa kasa wpadnie ze zwalnianych miejsc.

Henio
6 miesięcy temu

Na 300 krzesełek nie ma kasy to co myśleć o tysiącu czy dwóch. Nie lepiej od razu było postawić coś podobnego co w Zabrzu, a nie przystać na to, aby było. A teraz przeróbki będą kosztować krocie.
Podobnie jak remont starego auta.

Fan
6 miesięcy temu

Ja za każdym razem powtarzam to jest przede wszystkim drużyna sportowa i wszystko powinno się zaczynać od podniesienia jej poziomu sukcesywnie ale włodarze mają zawsze mając świetnego dyr .sportowego tematy zastępcze są jak politycy „powiększenie stadionu „karnety”baza ” w pierwszej lidze słabo to wszystko będzie brzmiało.Wynilk i progres definuje rzwój ale gdy go brakuje i nie ma pomysłu na podniesienie poziomu to się ściemnia kibiców żeby mieli o czym dyskutować

Konrad73
6 miesięcy temu

Czegoś tu nie rozumiem, przecież koszt dodatkowych krzesełek to dodatkowo zysk w niedalekiej przyszłości. W biznesie najpierw trzeba zainwestować aby później zarobić. Chyba że już jest plan ślizgania się z okrojonym budżetem a może znowu się uda. A jak nie to na 1 ligę wystarczy. Oby nie.

Jarosław
6 miesięcy temu

Jak będzie opcja zakupu krzesełka za 1500 zł na 3 lata to ja w to wchodzę. Mam tylko mieć gwarancję, że to krzesełko będzie moje tak jak babcia miała swoje miejsce w kościele.

Bastian
6 miesięcy temu

Rydz jak zwykle miał szansę milczeć i jedynie narazić się na podejrzenie o głupotę, ale się odezwał i rozwiał wszelkie wątpliwości ;-). Zaczyna mnie drażnić, że Widzew ma tak niedorobionego prezesa.

Mr1910
6 miesięcy temu

Na ile realna jest rozbudowa przy jednoczesnym nie wyłączaniu trybuny? Osobiście panie Rydz jestem gotów znów zapłacić za karnet i poświęcić się przez jakiś czas, żeby pan mógł rozbudowywać. Dobro Widzewa jest najważniejsze. Jestem gotów się poświęcić dla większego stadionu!

Mat Mat Fifa
6 miesięcy temu

Nie za dużo, ale zawsze coś

92
0
Would love your thoughts, please comment.x