„Bez kiboli nie ma goli” czyli zwycięstwo w Białymstoku.

8 maja 2011, 17:34 | Autor:

W rozegranym w dniu wczorajszym w Białymstoku spotkaniu pomiędzy Jagiellonią a Widzewem, pomimo budowy stadionu oraz zamkniętego sektora gości, pojawiła się grupa ok. 300-350 kiboli Widzewa.

Spotkanie odbyło się w przyjaznej kibolskiej atmosferze oraz wśród niesprzyjających warunków pogodowych. W pierwszej połowie spotkania Widzewiacy rozwiesili transparent, wyrażający dezaprobatę dla działań premiera Tuska, który po raz kolejny dał popis nieudolnej POlityki, przyczyniając się do zamknięcia stadionów Lecha i Legii. Transparent o treści 'Trybuna zamknięta na wniosek Tuska’ zawisł na sektorze Jagielloni. Kibice obu klubów solidarnie opuścili swoje sektory na kilkanaście minut, by w ciszy – bez dopingu, wyrazić swój sprzeciw przeciwko praktykom, które do niczego nie prowadzą.

Akcja transparentowa przeprowadzona została na większości meczów Ekstraklasy oraz I ligi.

Mecz zakończył się dość niespodziewanie wysokim zwycięstwem piłkarzy Widzewa, 1:3.

Kibicom Jagi dziękujemy za okazaną wieloaspektową pomoc, w organizacji przyjazdu fanów Widzewa na ten mecz.