„Bez kiboli nie ma goli” czyli zwycięstwo w Białymstoku.
8 maja 2011, 17:34 | Autor: Ryan
W rozegranym w dniu wczorajszym w Białymstoku spotkaniu pomiędzy Jagiellonią a Widzewem, pomimo budowy stadionu oraz zamkniętego sektora gości, pojawiła się grupa ok. 300-350 kiboli Widzewa.
Spotkanie odbyło się w przyjaznej kibolskiej atmosferze oraz wśród niesprzyjających warunków pogodowych. W pierwszej połowie spotkania Widzewiacy rozwiesili transparent, wyrażający dezaprobatę dla działań premiera Tuska, który po raz kolejny dał popis nieudolnej POlityki, przyczyniając się do zamknięcia stadionów Lecha i Legii. Transparent o treści 'Trybuna zamknięta na wniosek Tuska’ zawisł na sektorze Jagielloni. Kibice obu klubów solidarnie opuścili swoje sektory na kilkanaście minut, by w ciszy – bez dopingu, wyrazić swój sprzeciw przeciwko praktykom, które do niczego nie prowadzą.
Akcja transparentowa przeprowadzona została na większości meczów Ekstraklasy oraz I ligi.
Mecz zakończył się dość niespodziewanie wysokim zwycięstwem piłkarzy Widzewa, 1:3.
Kibicom Jagi dziękujemy za okazaną wieloaspektową pomoc, w organizacji przyjazdu fanów Widzewa na ten mecz.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska