Typuj ze Stowarzyszeniem ! JAGA – WIDZEW
3 maja 2011, 18:30 | Autor: RyanTypuj ze Stowarzyszeniem ! Typujemy, która drużyna jako pierwsza zdobędzie bramkę w meczu JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WIDZEW ŁÓDŹ.
Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA zaprasza do udziału w czwartym Konkursie SMSowym 'Typuj ze Stowarzyszeniem’. Konkurs polega na wytypowaniu, która drużyna i w której połowie zdobędzie bramkę jako pierwsza podczas meczu JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WIDZEW ŁÓDŹ, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę, 7 maja 2011, o godzinie 19:15.
Każda osoba, która ma chęć wziąć udział w Konkursie powinna wysłać SMSa na numer 7248 o treści „sfw.wynik.xxx” w miejsce krzyżyków wpisując nazwę drużyny, która jako pierwsza zdobędzie bramkę oraz połowę meczu.
Wyślij SMS o treści:
„sfw.wynik.Widzew 1” – jeśli uważasz, że to Widzew zdobędzie jako pierwszy bramkę w meczu, a ta pierwsza bramka padnie w I połowie
„sfw.wynik.Widzew 2” – jeśli uważasz, że to Widzew zdobędzie jako pierwszy bramkę w meczu, a ta pierwsza bramka padnie w II połowie
„sfw.wynik.Jagiellonia 1” – jeśli uważasz, że to Jagiellonia zdobędzie jako pierwsza bramkę w meczu, a ta pierwsza bramka padnie w I połowie
„sfw.wynik.Jagiellonia 2” – jeśli uważasz, że to Jagiellonia zdobędzie jako pierwsza bramkę w meczu, a ta pierwsza bramka padnie w II połowie
Jeśli uważasz, że mecz zakończy się remisem 0:0 wyślij SMS o treści „sfw.wynik.0:0„.
Koszt SMSa to 2,46 z vat.
Nagrody:
– dla osoby, która wyśle SMS jako pierwsza oraz dla osoby która wyśle SMS jako ostatnia – nagroda w postaci flagi 'NA STULECIE’
– dla osoby, która wyśle SMS o numerze 30, 60, 90… itd. – wielki PLAKAT FANATYCY WIDZEWA
– spośród osób, które trafnie wytypują drużynę oraz połowę wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma SZALIK z najnowszej kolekcji kibiców Widzewa. W przypadku remisu 0:0 zwycięzca zostanie wyłoniony spośród wszystkich osób, które wytypują wynik 0:0.
UWAGA !!! Nagroda specjalna !!!
Dla osoby, która wyśle najwięcej SMS Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA sponsoruje wyjazd na mecz CRACOVIA KRAKÓW – WIDZEW !!!
Konkurs rozpoczyna się 3 maja 2011, o godz. 20:30 i potrwa do soboty, 7.05.2011, do godz. 19:10. Każdy zwycięzca zostanie telefonicznie powiadomiony o swoim zwycięstwie.
Zapraszamy do zabawy !!!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska