Świąteczne akcje kibiców Widzewa [foto]
1 maja 2011, 11:06 | Autor: RyanNieco spóźnieni, prezetujemy podsumowanie części inicjatyw kibiców Widzewa z okazji Świąt Wielkiej Nocy.
Na mieszkańców Sochaczewa czekały życzenia świąteczne, które ukazały się w regionalnej gazecie.

A na mieście zostało rozwieszone kilkaset plakatów, o takiej samej treści.


Mieszkańców Bolimowa przywitały 3 transparenty, jeden w centrum Bolimowa oraz dwa w innych miejscach. Warto też nadmienić, że była to pierwsza większa akcja tego typu w tej miejscowości.

Division Wolbórz również złożył życzenia Widzewskiej bRaci. Jak informują dobrze zorientowani ponoć nie było przystanku i tablicy ogłoszeniowej bez świąteczego plakatu.


Także i w Zgierzu mieszkańców miasta witały świąteczne transparenty…



…oraz prezentacja multimedialna na jednym z telebimów reklamowych w centrum miasta.
{youtube}CoOspVLfDy4{/youtube}
Z okazji świąt Wielkiej Nocy również Łowicz złożył życzenia mieszkańcom Łowicza. Tym razem poprzez ulotki wkładane do skrzynek pocztowych. Rozdano kilka tysięcy ulotek na największych łowickich osiedlach.



I na koniec Zduńska Wola i ich transparenty.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska