Polonia Bytom odprawiona w Łodzi 'z kwitkiem’…
25 kwietnia 2011, 13:45 | Autor: Ryan265 fanów Polonii Bytom zawitało w świąteczne sobotnie popołudnie do Łodzi by swoją obecnością wspierać piłkarzy podczas meczu z Widzewem. Podczas wizyty na stadionie Widzewa kibice Polonii planowali pokazać oprawę, jednak jeden z jej elementów nie spodobał się ochronie łódzkiego obiektu i nie został na niego wpuszczony. W ramach protestu Bytomianie równo z pierwszym gwizdkiem zdjęli z płotu swoje flagi i opuścili sektor na 20 minut, pozostawiając na nim jedynie sektorówkę, która miała być wykorzystana do oprawy. Po powrocie do klatki płot pozostaje bez flag i rozpoczyna się wojenka na doping, lecz goście nie mieli szans z dobrze dysponowanymi tego dnia Widzewiakami.
Wkrótce szersza relacja z meczu, a tym czasem zapraszamy do GALERII gdzie znajdują się fotki z meczu.
http://widzewtomy.net/index.php?view=category&catid=115&option=com_joomgallery&Itemid=154
Widzew spotkanie wygrał 3:1.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska