Widzew – Polonia Bytom -organizacyjnie
21 kwietnia 2011, 20:55 | Autor: RyanPrzed meczem na stoiskach sprzedażowych dostępne będą dwa szaliki wyprodukowane przez Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa. Jeden „stary” który dostępny był już na meczu z Ruchem oraz jeden nowy wzór. Za chwilę zdjęcia wrzuci Sznureczek. Szaliki w cenie 30zł. Do kupienia będzie tylko kilkadziesiąt sztuk.
Oprócz tego będzie można kupować cegiełki o nominałach 5zł, 10zł, 20zł, 50zł i 100zł. Cegiełki po 100zł zaopatrzone są dodatkowo w autograf trenera Widzewa – Czesława Michniewicza.
Gazetka WIDZEW TO MY – mecz z Polonią Bytom to chyba ostatnia szana by zakupić gazetkę na Widzewie w tej rundzie. Po meczu z Ruchem zostało ich naprawdę niewiele. Możecie je zakupić przed meczem również w namiotach sprzedażowych. Do każdej gazetki dołączona jest płyta DVD.
Parking od strony al. Piłsudskiego tradycyjnie nadzorowany przez SFW. Koszt wjazdu na parking to 5zł.
Kupując na stoiskach sprzedażowych oraz parkując auta na parkingu od al. Piłsudskiego wspieracie Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa oraz klub RTS Widzew Łódź.













Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska