Typuj ze Stowarzyszeniem ! Typujemy wynik Widzew – Polonia Bytom
19 kwietnia 2011, 21:05 | Autor: RyanTypuj ze Stowarzyszeniem ! Typujemy wynik meczu Widzew Łódź – Polonia Bytom.
Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA zaprasza do udziału w drugim Konkursie SMSowym 'Typuj ze Stowarzyszeniem’. Konkurs polega na wytypowaniu dokładnego wyniku meczu Widzew Łódź – Polonia Bytom, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę, 23 kwietnia 2011, o godzinie 17:00.
Każda osoba, która ma chęć wziąć udział w Konkursie powinna wysłać SMSa na numer 7248 o treści „sfw.wynik.x:x” w miejsce krzyżyków wstawiając przewidywany przez siebie wynik meczu, np. „sfw.wynik.2:0”.
Koszt SMSa to 2,46 z vat.
Zwycięzcą Konkursu zostanie co 6 osoba, która wyśle SMS z prawidłowym wynikiem. Każdy zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową w postaci szalika z najnowszej kolekcji kibiców Widzewa.
Ponadto, pierwsza i ostatnia osoba, która wyśle SMS w naszym Konkursie otrzyma nagrody specjalne w postaci wielkiego plakatu FANATYCY WIDZEWA. Z kolei na sms o numerach 50, 100, 150, 200… itd. czekają nagrody w postaci flagi 'Na stulecie’.
Konkurs rozpoczyna się 19 kwietnia 2011, o godz. 23:00 i potrwa do soboty, 23.04.2011, do godz. 17:00. Każdy zwycięzca zostanie telefonicznie powiadomiony o swoim zwycięstwie.
Zapraszamy do zabawy !!!
Regulamin typerka dostępny jest na forum eWidzew.pl







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska