Bilety na mecz z GKS znów w sprzedaży!
16 września 2015, 11:24 | Autor: RyanKrótko trwała wczorajsza sprzedaż wejściówek na niedzielny mecz z rezerwami GKS Bełchatów. Klub uruchomił elektroniczną dystrybucję ok. godziny 10:00, a po półtorej godziny cała pula biletów znalazła swoich nabywców. Ci, którzy zdążyli dokonać zakupu, odbiorą wejściówkę w tymczasowej siedzibie klubu lub w sklepie „Fanatyk”.
Pula, jaką wczoraj udostępniono w otwartej sprzedaży, była mocno okrojona. Pozostałe bilety miały zostać rozprowadzone wewnątrz łódzkich osiedli i w fan clubach poprzez tradycyjne zapisy u tzw. liderów grup. Nie wszystkie zostały jednak wykorzystane, dlatego pozostała cześć znów znalazła się w wolnej dystrybucji. Do sprzedaży przeznaczono dziś ok. 370 wejściówek, w godzinę 100 biletów ma już nowych właścicieli. Kibice, którzy chcieliby dokonać zakupu, maja więc do dyspozycji jeszcze nieco ponad 250 sztuk!
Mecz z GKS II Bełchatów obejrzeć będzie mogło tylko 999 osób, gdyż impreza będzie mieć charakter niemasowy.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska