Blisko setka gości w „Sercu Łodzi”

11 marca 2018, 14:18 | Autor:

Już dawno ligowe spotkanie Widzewa przy Piłsudskiego nie było okraszone tak dużymi emocjami kibicowskimi. Wszystko za sprawą grupy fanów gości, którzy ani przez moment nie dawali złudzeń, że sprzyjanie Victorii to tylko część ich sympatii.Publiczność zgromadzona w „Sercu Łodzi” mogła poczuć się jak na meczu z Legią Warszawa. Choć goście przywieźli ze sobą trzy flagi III-ligowego klubu, 90% ich dopingowego repertuaru poświęcone było drużynie z Łazienkowskiej 3. Blisko setka fanów z Sulejówka (dokładnie 98) próbowała także wyrażać swoje zdanie na temat łódzkiego zespołu, zresztą z wzajemnością – gospodarze także podkreślali swój stosunek do „Wojskowych”.

Przez całe 90 minut trwał też festiwal wzajemnych gestów pomiędzy sektorem gości a sąsiadującymi sektorami. Niestety, taki obrazek widoczny jest na każdym stadionie. Na nowym obiekcie Widzewa takich obrazków dotąd jeszcze nie było – trzeba będzie przywyknąć. Zwłaszcza, gdy wizyty wrogich ekip wraz z kolejnymi awansami sportowymi będą coraz częstsze.

Przy Piłsudskiego kolejny raz frekwencja nie zawiodła. Co cieszy, najlepiej wizualnie prezentował się „Zegar”, nabity do granic możliwości. Poniżej potencjały prezentował się doping widzewiaków, ale to normalne – gardła po czterech miesiącach przerwy muszą się odpowiednio rozgrzać. Forma wokalna będzie rosła wraz z dyspozycją piłkarzy. Docenić należy z kolei fakt, że znów nas stadionem unosiła się świetna atmosfera. Obraz trybuny VIP, skaczącej czy robiącej „ciuchcię”, nikogo już nie dziwi!

Pod względem ultras, nie zanotowano większych wydarzeń. Warto natomiast odnotować trzy transparenty, które pojawiły się na młynie. Był materiał skierowany do walczącego o życie Kuby z Koluszek, pozdrawiano też przebywających za kratami kolegów z WFCG oraz fanatyka Widzewa z ŁaskuWiktora. Debiutowała równie nowa, odrestaurowana flaga „Ziemia Obiecana”, sfinalizowana ze środków „Wiary spod Zegara”.


10
Dodaj komentarz

6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin

Przybysze a nie goście!!!

Michal

W sumie nie dziwie sie ze dopingowali zielonych\bialych? Ze stolicy bo przyśpiewki slawiace viktorie Sulejówek po prostu nie istnieją

Mati71021

100 gości gdzie nas by było 900 gdyby trybuny dla gości byłyby do sprzedaży.

Po to jest sektor gości żeby byli w nim kibice gości !!

Swoj

Nie kompromituj sie Mati

Andrzej

A czy ktoś zerknął na oświetlenie?Kilkanaście lamp się nie świeciło. Awaria,oszczędności czy niedbalstwo?

Enzo78

A nauką na przyszłość dla Nas jest to że podczas wykonywania „Islandii” nawet tak mała grupa niestety jest słyszalna pomiędzy klaśnięciami.

Jaro

Piosenka fajna ale dokładnie jak zwróciłeś uwagę, raczej do śpiewania gdy nie ma gości.

Misiek

Sulejówek, Sulejówek co to kur*a jest?

m1tz3lv

Klub sportowy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress