Blisko trzydziestka Widzewiaków w Poznaniu
19 sierpnia 2012, 10:32 | Autor: Ryan
Wczoraj w Poznaniu 930 kibiców Ruchu, w tym 29 Widzewiaków i 8 Elanowców.
Podróż specjalem w komfortowych warunkach, długa (remonty torowisk), ale sprawna.
Sam mecz na dużym ciśnieniu z obu stron. Ruch m.in. wypomniał Lechowi pusty sektor gości na Cichej, kiedy fani Kolejorza strzelili focha na „Scorpiona” i olali wyjazd. Gospodarze rewanżowali się tekstami o…brudnych paznokciach :shock: Żarty żartami, ale chyba Pyry lubią mieć zimą ciepło w domu 8-)
W pierwszej połowie ospale z dopingiem. W drugiej Ruch zebrał się w 1 sektor i było dużo lepiej mimo mocno niekorzystnego wyniku. Lechici wokalnie bardzo dobrze, no ale mięli sporego kopa w postaci rezultatu na boisku. Na początku meczu prezentują oprawę: sektorówka z asem i jakieś krzywo rozciągnięte transy z pasami + achtungi. Całość bardzo mizernie – poziom Bełchatowa lub Galerki.
Po meczu piłkarze Ruchu mocniej „otrzeźwieni” przez kibiców za ostatnią grę i wyniki.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska