Bramka Gibasa w sparingu. Grali też inni wypożyczeni

26 stycznia 2020, 15:44 | Autor:

Po niezłym występie w sparingu z Widzewem, kolejny dobry mecz rozegrał Mikołaj Gibas. Wypożyczony do Unii Janikowo obrońca trafił do siatki w starciu z Chojniczanką Chojnice. Na boisku pojawili się też inni widzewiacy.

Środkowy obrońca wyszedł w piątek w podstawowym składzie zespołu z Janikowa. Choć jego drużyna przegrała w pojedynku z I-ligowcem 2:3, to Gibas może zaliczyć swój występ do udanych, bo w 77. minucie zdobył gola, dającego Unii remis. Niestety, chwilę później Chojniczanka przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

W weekend na murawie pojawili się też inni wypożyczeni z Widzewa zawodnicy. Michael Ameyaw wystąpił w pierwszej połowie sparingu Bytovii Bytów Bałtykiem GdyniaPrzemysław Banaszak zaliczył po 45 minut w meczach Górnika Łęczna z Wisłą Sandomierz Stalą RzeszówKacper Pipczyński grał w spotkaniu Jutrzenki Warta KS Opatówek, a Marcel Stefaniak w pojedynku Bałtyku Gdynia GKS Przodkowo.