Broź wybrany Prawym Obrońcą Dekady!
7 kwietnia 2020, 19:10 | Autor: Kamil
Po niecałych dwóch dniach głosowania, kibice zdecydowali o tym, kto zostanie prawym obrońcą w „Drużynie Dekady”, wybieranej w plebiscycie WTM i Radia Widzew. Bardzo wyraźnie zwyciężył Łukasz Broź!
Były kapitan łódzkiego klubu zdobył aż 71% głosów i znacznie wyprzedził resztę stawki. Drugie miejsce uzyskał Marcin Kozłowski, którego wskazało 16% fanów, a podium z poparciem 11% kibiców zamknął Souheil Ben Radhia. Na ostatniej pozycji, z wynikiem 2%, znalazł się Kamil Tlaga. Łącznie, w plebiscycie wzięły udział 2002 osoby.
Kto powinien zostać prawym obrońcą "Drużyny Dekady"?
- Łukasz BROŹ (71%, 1 426 głosów)
- Marcin KOZŁOWSKI (16%, 314 głosów)
- Souheil BEN RADHIA (11%, 226 głosów)
- Kamil TLAGA (2%, 36 głosów)
Wszystkich głosów: 2 002
Broź w ostatnim dziesięcioleciu rozegrał w barwach Widzewa 88 meczów, w których zdobył jedenaście bramek. W czasie występów w Łodzi zanotował też dwa spotkania w reprezentacji Polski! Spory niesmak wywołał sposób, w jaki w 2013 roku opuścił al. Piłsudskiego, ale aspekty sportowe zadecydowały, że kibice i tak jego wybrali do „Drużyny Dekady”.
W kolejną niedzielę, 19 kwietnia, punktualnie o godzinie 20:00, będziecie mogli posłuchać długiego wywiadu z Łukaszem Broziem na antenie Radia Widzew. Głosowanie w kolejnej odsłonie plebiscytu na „Drużynę Dekady” rozpocznie się 27 kwietnia. Tym razem wybierani będą środkowi obrońcy.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska