Brzeziński zadowolony z transferów

11 lutego 2019, 13:57 | Autor:

Trzy dokonane transfery i czwarty w drodze – to dotychczasowy zimowy wynik Widzewa. Zdaje się, że więcej nowych twarzy nie będzie, ale nie oznacza to, że drużyna nie zyska na jakości. Tymczasowy szef klubu jest zadowolony z personalnych zmian.

Remigiusz Brzeziński zaznacza, że dalsze wzmocnienia są możliwe tylko w przypadku, gdy zmieszczą się w budżecie. „Wydaje mi się, że to będzie ostatni zawodnik pozyskany zimą. Chyba że trafi się jakaś okazja na rynku i finanse pozwolą. Podkreślam, że mamy wartościową kadrę piłkarzy, którzy na tym poziomie rozgrywek powinni zapewnić nam awans i mocno w nich wierzymy” – powiedział po. prezesa Widzewa.

W rozmowie z widzew.com wbił także szpilę Mirosławowi Leszczyńskiemu. „Pion sportowy sprawnie przeprowadził transfery i jestem przekonany, że postawiliśmy przede wszystkim na jakość. Będzie czterech nowych zawodników i każdy z nich powinien być wzmocnieniem drużyny. Teraz za sprowadzanie nowych piłkarzy w całości odpowiadają fachowcy, więc mamy nadzieję, że to w pewnym stopniu ograniczy nietrafione transfery”- oceniał działania poprzedniego dyrektora sportowego, którego Rada Nadzorcza Widzew Łódź SA… sama prosiła o pomoc.

Mimo rzeszy kibiców na trybunach i wielkiej marki Widzewa, transfery do klubu nie są proste. „Przekonaliśmy się już wcześniej, że nie jest tak łatwo namówić do przyjścia do III ligi wartościowych zawodników, którzy pod presją kilkunastu tysięcy kibiców będą od razu grać jak z nut. Aby zminimalizować to ryzyko współpracujemy z fachowcami i mamy nadzieję, że będziemy na coraz wyższym poziomie sportowym i organizacyjnym” – stwierdził Brzeziński.

13
Dodaj komentarz

4 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MO22

Transfery wydają się na pierwszy rzut oka jak najbardziej na plus. Tanżyna – doświadczony zawodnik (jednak nie będący jakimś emerytem odcinającym kupony), który grał regularnie w pierwszoligowym zespole będącym w środku tabeli. Do tego trójka młodych graczy (policzyłem już Łukasza) pozyskana z ekstraklasowych zespołów, która przychodzi do Widzewa, ponieważ ma coś do udowodnienia, zarówno sobie jak i wielu ludziom dookoła, że stać ich na grę na naprawdę wysokim poziomie. Nie udało im się przebić na ten moment w większych pod względem sportowym klubach, ale tutaj w naszym Widzewie, na który skierowane są oczy kilkunastu tysięcy kibiców wiedzą, że mogą zaistnieć.… Czytaj więcej »

Sławomir

Ogólnie transfery chyba są teraz trafione,ale dopiero liga udowodni nam słuszność tej tezy..

Sławomir

Czym sobie zasłużyłem Kamilu,na moderację moich komentarzy?

Niczym. Każdy komentarz jest od jakiegoś czasu moderowany. Za dużo było wzajemnego obrażania i wyzwisk, żeby na to pozwalać.

Sławomir

Czyli chcesz nam powiedzieć,że od teraz wszyscy forumowicze są tutaj moderowani?Zresztą ja nikogo nie obrażałem,ani nie wszczynałem żadnych scysji,więc jest to dla mnie niezrozumiałe,że wrzucasz do jednego worka awanturników z prawidłowo ułożonymi kibicami…

Rozumiem Twój punkt widzenia, ale taką decyzję podjęliśmy w redakcyjno-wydawniczym gronie WTM i póki co będziemy się jej trzymać.

Sławomir

Ciekawe czy w ten sposób wyeliminujecie z tego forum tabuny zatorowców,bo jeśli nie,to wasze decyzje będą chybione..

itALIEN

Panie Kamilu, zaraz po końcu rundy jesiennej chciałem zaproponować ogólne zamkniecie możliwości wypowiadania się do czasu odpalenia rundy. Ja myślałem np. o kwestii, żeby każdy „pajac” spod wiaty będzie „mieszał”. Nie odezwałem się bo stwierdzicie jak można kibicom Widzewa zablokować dostęp, mimo że są często obraźliwe od … I po okresie jaki doszedł, co zrobiliście, na szczęście moderowane. (nie trzeba moderować, blokada IP wystarczy, to w jakiś sposób wystarczy).

merrid

Świetny moment, żeby pochwalić tą decyzję ;)

Tom

Proponuję, aby dziennikarze spróbowali porozmawiać z piłkarzami pozyskanymi podczas zimowego okienka transferowego, dowiedzą się kto rozpoczął rozmowy z zawodnikami, czyim pomysłem były te transfery…
Czyim zdaniem Widzew miał tak bardzo nieprofesjonalny zarząd sportowy….????
Odnosząc się do artykułu Bińczyka o rozrzutności prezesa Klementowskiego czy ktoś wie jaką pensje otrzymywał prezes czy dyrektor sportowy? Warto zainteresować się za jakie pieniądze będzie pracował poszukiwany prezes bo z pewnością nie za tysiąc złotych i profesjonalny dyrektor sportowy ….???
Pozdrawiam

138

czemu wbił niby szpilkę Leszczyńskiemu? To Leszczyński sprowadził teraz Radwańskiego, będzie to pewnie zawodnik do 1 składu. Drugi zawodnik do 1 składu to Tanżyna i chyba już przyszedł dzięki nowemu sztabowi, więc mamy 1-1. Wolsztyński wydaje się spoko, ale nie wiem czy będzie zawodnikiem do 1 składu. Jednak po początkowym entuzjazmie, że przychodzi chłopak z extraklasy, emocje opadły i można przejrzeć na oczy, że jednak za wiele to on nie pograł, więc ciężko ocenić go jako realne wzmocnienie, choć życzę mu żeby grał w 1 składzie w parze z Banaszakiem. Kolejny zawodnik to Turzyniecki, to jest totalna zagadka, bo na… Czytaj więcej »

Sławomir

Transfery,jak to transfery,jedne sie udają,a drugie nie,ale największym zyskiem Widzewa jest zmiana amatora,na fachowca,który je przeprowadza.Właściwie zaangażowanie Masłowskiego na dyrektora sportowego i Kosiorowskiego na szefa skautingu stworzyło podwaliny pod profesjonalny dział skautingu sportowego.Jest więc duża szansa,że sprowadzeni piłkarze okażą się wartościowymi nabytkami,niż np.jakiś nastolatek,który grywał tylko w rezerwach jakiegoś holenderskiego klubiku…

Piotr

Duży plus dla tego nastolatka, że był tam i trenował. Jak on to wykorzystal to się przekonamy. Liczę, że Wolsztyński i reszta pod okiem naszego treneiro odpali.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress