Byli widzewiacy we władzach PZPN
28 października 2016, 17:52 | Autor: RyanW piątek, w warszawskim hotelu Victoria odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Polskiego Związku Piłki Nożnej. W trakcie obrad wybrano prezesa oraz zarząd piłkarskiej centrali. Są w nim byli widzewiacy.
Na drugą kadencję z rzędu, zdecydowaną przewagą głosów, prezesem PZPN wybrany został Zbigniew Boniek – ikona Widzewa, jego były piłkarz i właściciel. W zarządzie znalazło się również miejsce dla Radosława Michalskiego oraz Pawła Wojtali, grających w łódzkim klubie w latach 90. Obaj są też prezesami odpowiednio Pomorskiego i Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.
W wywołującej największe emocje rywalizacji o fotel prezesa Boniek konkurował z byłym właścicielem Polonii Warszawa – Józefem Wojciechowskim. „Zibi” wygrał m.in. dzięki głosom Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.






Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Legia II Warszawa
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
KS CK Troszyn
GKS Bełchatów
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
KS Wasilków
Mławianka Mława
Znicz Biała Piska