Były trener Akademii dołączył do aleksandrowskiego Sokoła
24 czerwca 2025, 11:15 | Autor: Bercik
W zeszłym tygodniu Akademię Widzewa opuściło sześciu trenerów, w tym Andrzej Rybski. Były piłkarz i trener młodzieżowych drużyn dość szybko znalazł nowe miejsce zatrudnienia.
Dołączył on bowiem do sztabu szkoleniowego Sokoła Aleksandrów Łódzki. Po fatalnej rundzie wiosennej w III lidze, zespół Sokoła spadł do IV ligi. Drużynę czekają bardzo duże zmiany kadrowe, także wśród szkoleniowców. Rybski został asystentem trenera Radosława Koźlika. Jako pierwszy trener poprowadzi również drużynę juniorów w roczniku 2007/08.
Przypomnijmy, iż Rybski jako piłkarz występował w RTS na początku XXI wieku. Do Łodzi powrócił w 2019 roku i dołączył do drużyny rezerw. Później zaczął współpracę z drużynami młodzieżowymi akademii. Przed sezonem 2023/2024 jego praca została zauważona i został członkiem sztabu trenera Daniela Myśliwca. Ostatnio był asystentem trenera Kmiecika, z którym udało mu się utrzymać zespół w CLJ.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Szkoda, że odszedł – chciałbym poznać powód.