D. Kristo: „Ze zdrowiem jest bardzo dobrze”

8 sierpnia 2018, 11:34 | Autor:

Kiedy Dario Kristo wróci do gry? To pytanie kibice Widzewa zadają sobie już od kilku tygodni. Pisaliśmy już, że Chorwat powoli wraca do zdrowia i zaczął treningi. On sam uważa, że za dwa tygodnie powinien być już do dyspozycji trenera.– Idę o zakład, że najczęstszym pytaniem, jakie słyszysz ostatnio, jest: „Dario, kiedy wracasz?” (śmiech).

– To prawda. Każdy się już niecierpliwi. We wtorek wykonałem badanie USG i okazało się, że wszystko jest OK. Powiedziałbym nawet, że ze zdrowiem jest już bardzo dobrze.

– Zacząłeś już ćwiczyć z kolegami.To dobry znak.

– W tym tygodniu będę powoli wchodził w coraz mocniejszy trening z drużyną. Pojawiłem się na zajęciach po to, żeby zobaczyć, czy będę w stanie zaliczyć jakiś krótki występ w sparingu. Zobaczymy, jak to będzie. Myślę, że za dwa tygodnie będę gotowy do gry w meczu ligowym. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w przyszłym tygodniu będę już w pełnym treningu.

– Mocno pomaga ci pewna dama.

– Z moją rehabilitantką, Anią, wykonujemy super pracę. Chodzi nie tylko o zabiegi typowo fizjoterapeutyczne, ale także robię mocne treningi kondycyjne. Chodzi o to, żeby organizm był już przygotowany do ciężkich zajęć piłkarskich. Żebym nie startował od zera.

– W trakcie twojego leczenia zwiększyła się rywalizacja. Doszedł Simonas Paulius, a coraz mocniej naciska Marcel Pięczek.

– To prawda, konkurencja w zespole, jeśli chodzi o moją pozycję boiskową, zrobiła się naprawdę duża, ale w tak wielkim klubie, jakim jest Widzew, musi być taka sytuacja. To całkowicie normalne, że kilku piłkarzy rywalizuje o jedno miejsce w składzie. Ja ze swojej strony mogę zapewnić, że zrobię wszystko, by wrócić do jedenastki.

– Do Łodzi przyjechała twoja rodzina. Widzieliśmy was na meczu ze Zniczem.

– Żona i córka są u mnie w Łodzi już od przeszło dwóch tygodni. Bardzo chciały zobaczyć atmosferę stadionu, o której im tyle opowiadałem. Najpierw graliśmy mecz wyjazdowy w Katowicach, więc nie było okazji, ale teraz się udało.

– I jak wrażenia?

– Wszystko bardzo im się podobało. Wszystko, poza wynikiem.

Rozmawiał M.M.5
Dodaj komentarz

2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafi

Kristo wracaj szybko !! Teraz ciężki mecz ze Stalą i czas by nasi piłkarze zaczęli grać na maksa a działacze niech przestaną kisić kapustę bo potrzeba nam wzmocnień w ataku.

Marcin

Niech rozsadnie kisza, a nie wywalaja na lewo i prawo. Inaczej Twoj wpis bylby wlasnie o zbednym wydawaniu ;)

Piotr Z.

Chyba Zarząd może wypracować kompromis między „kiszeniem kapusty”, a wydawaniem „na lewo i prawo”. Bo wzmocnienie ataku konieczne. A Kristo niech wraca jak najszybciej w dobrym zdrowiu i dobrej formie.

SŁAWOMIR

CIERPLIWOŚĆ – to wyraz klucz przy transferze napastnika.

JaxJeden

Zdrowia Dario i szybko wracaj bo jesteś potrzebny.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress