D. Radowicz – „Upadł po to, aby wrócić mocniejszym”!

2 lutego 2014, 08:45 | Autor:

RadowiczJaga

Łodzianin w Widzewie rozegrał tylko 5 spotkań, jednakże dla niego, sam fakt, iż debiutował w Ekstraklasie, w barwach łódzkiego klubu jest spełnieniem najskrytszych marzeń. Pamiętacie jeszcze Damiana Radowicza? Dziś, po ponad 700 dniach rozbratu z piłką nożną, z powodu kontuzji ścięgna Achillesa piłkarz, wrócił do gry. Aktualnie reprezentuje barwy, III-ligowego Mechanika Radomsko.  

Damian Radowicz, ostatni mecz w barwach Widzewa, rozegrał w sezonie 2012/2013, przeciwko OKS 1945 Olsztyn, w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Był to ostatni, oficjalny mecz tego piłkarza w barwach swojego klubu. Radowicz, w wyniku doznanej kontuzji, zmuszony był odejść z Widzewa, ale nigdy o nim nie zapomniał. Ten sympatyczny, 24-letni zawodnik, za pośrednictwem swojego profilu na popularnym serwisie społecznościowym, prowadzi zapiski związane ze swoimi występami w łódzkiej drużynie. Aktualnie Damian, swoja karierę kontynuuje, grając w klubie z Radomska, w barwach którego zawodnikowi przyszło zagrać przeciwko Widzewowi, a było to spotkanie sparingowe, w ramach przygotowań łódzkiej drużyny do trwającego sezonu.

Pół roku żmudnej pracy, aby wrócić do sprawności fizycznej, piłkarz utrwalił na własnym nagraniu video, które prezentujemy poniżej.


źródło: youtube

 

Damianowi, w imieniu wszystkich kibiców łódzkiego Widzewa, życzymy sukcesów w dalszej karierze, a przede wszystkim zdrowia!