Dobre wieści z Magistratu. Znów powalczymy w BO!
14 lipca 2017, 09:19 | Autor: Ryan
Dobre wieści napłynęły z Urzędu Miasta Łodzi. Złożony przez klub wniosek o budowę boiska treningowego przy ul. Niciarnianej został pozytywnie zaopiniowany i wystartuje w konkursie Budżetu Obywatelskiego na rok 2018!
Niebawem kibice Widzewa znów będą więc proszeni o maksymalną mobilizację i oddawanie głosów na tą ważną dla drużyny inwestycję. Głosowanie rozpocznie się 16 września. W poprzedniej edycji sukcesem zakończyło się głosowanie na pomnik ŚP. Ludwika Sobolewskiego. Pora znów wywalczyć swoje!
Oprócz boiska przy Niciarnianej, klub starał się także o wprowadzenie do Budżetu Obywatelskiego budowy jeszcze jednej płyty, przy ul. Sępiej, a także tzw. witacza w sąsiedztwie stadionu. Z różnych względów te wnioski jednak odpadły w procesie weryfikacji.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska