W Łowiczu tworzy się kolonia byłych widzewiaków
14 lipca 2017, 16:58 | Autor: Ryan
Łowicz przystanią dla byłych widzewiaków? Wszystko na to wskazuje. W Pelikanie aż roi się od piłkarzy, którzy jeszcze niedawno występowali w łódzkiej drużynie. Do tego na ławce trenerskiej rządzi nie kto inny, jak Marcin Płuska!
Były szkoleniowiec RTS zastał w klubie Fabiana Woźniaka oraz Daniela Bończaka. Do nich dołączyli kolejni byli koledzy. W ostatnim sparingu Pelikana zagrali: Damian Dudała, Patryk Strus, Robert Kowalczyk, Sebastian Kaczyński oraz Kamil Sabiłło. Łowicki zespół także zainteresowany Pawłem Broniszewskim oraz Marcinem Krzywickim, ale na razie oba tematy upadły.
Nie wiadomo, z których zawodników Płuska finalnie skorzysta, ale mecz z Pelikana z Widzewem już teraz zapowiada się bardzo ciekawie. Dobrze znanych twarzy nie zabraknie!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska