Ostatni dzień przedłużania karnetów!
15 lipca 2017, 09:16 | Autor: Ryan
arbn
Kibice Widzewa, którzy chcieliby przedłużyć karnet z rundy wiosennej poprzedniego sezonu, mają na to czas tylko do końca dnia. O północy rozpocznie się długo wyczekiwana przez wielu fanów otwarta sprzedaż wejściówek.
W pewnym momencie tempo przedsprzedaży był tak wysokie, że duża grupa, zainteresowania nabyciem pierwszego karnetu na nowy stadion przy Piłsudskiego, obawiała się, że otwartej sprzedaży wcale nie będzie. Ten scenariusz jednak się nie sprawdził – na liczniku jest obecnie blisko 12 tysięcy sztuk.
Trudno przewidzieć, jak długo potrwa otwarta dystrybucja. Klub zamierza zatrzymać ją po uzyskaniu około 16 tysięcy abonamentów. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że dla nowych chętnych wystarczyć będzie musiało około 4 tysięcy karnetów.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska