Dobre wieści z Łodzianki. Kristo w pełnym treningu!

13 czerwca 2018, 11:59 | Autor:

Piłkarze Widzewa kontynuują przygotowania do arcyważnego meczu z Sokołem Ostróda. Od wtorku pracują już pod wodzą nowego szkoleniowca, ale wciąż ze starym sztabem. Środowe zajęcia odbyły się na terenie ośrodka treningowego na Łodziance.Widzewiacy wybiegli na trening ok. 10:30. Tym razem nie było typowej dla zajęć z Franciszkiem Smudą gry wewnętrznej, więc ciężko spekulować, jakim składem Radosław Mroczkowski będzie chciał wyjść na spotkanie z broniącym się przed spadkiem Sokołem. Ćwiczenia miały charakter ogólnorozwojowy. Były też schematy rozegrania, strzały na bramkę, czy rozciąganie. Cała jednostka trwała półtorej godziny.

Dobrą wiadomością jest fakt, że normalnie z kolegami pracuje Dario Kristo. Lider środka pola w sobotnim starciu z Lechią Tomaszów Mazowiecki znów musiał przedwcześnie opuścić murawę, ale zapewniano wówczas, że to zmęczenie po tygodniu bez treningu. Chyba faktycznie nie było to maskowanie problemów, bo dziś Chorwat ćwiczył na maksa.

Jedynym nieobecnym na treningu był Bartłomiej Niedziela. Wczoraj obrońca przyszedł spotkać się z Mroczkowskim, ale zajęcia oglądał z boku. Dziś nie było sensu – kontuzja uniemożliwia jakiekolwiek próby wejścia na boisko. Na Łodziance pojawił się natomiast Zdzisław Kapka, ale tylko po to, by porozmawiać z prezesem Przemysławem Klementowskim. Później opuścił klub.


3
Dodaj komentarz

1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
...

Panu Zdzisiowi dziękujemy za usługi, niech szuka gdzie indziej głupich i naiwnych. Razem z nim odrazu mógłby spakować się m.in. pan Stanek ze stajni Zdzisia K.

pixon5

Nie mieszaj do tego Stanka…to młody perspektywiczny chłopak z którego możemy mieć dużo radości….tylko wpychanie go na silę dziś do składu robi mu tylko krzywdę….jego czas nadejdzie…

'97

W tym roku pisał też maturę, przeprowadził sie dk Łodzi, zmienił szkołę na pół roku – to też na pewno jakoś się odbiło.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress