Dobry występ drużyny MLJM

7 lutego 2017, 16:14 | Autor:

widzew_2000

Do rundy wiosennej intensywnie przygotowują się nie tylko piłkarze pierwszej i drugiej drużyny Widzewa. W pocie czoła pracuje także zespół, który niebawem będzie reprezentował klub w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych.

Podopieczni trenera Radosława Wasiaka podchodzą do tych rozgrywek bardzo ambitnie. Póki co szlifują formę w meczach sparingowych. W sobotę stoczyli udany pojedynek z silnym rywalem, jakim bez wątpienia są rówieśnicy ze Śląska Wrocław.

Widzewiacy z rocznika 2000 pewnie pokonali wrocławian, choć pierwsza połowa nie wskazywała na lekki spacerek. Piłkarze Wasiaka do przerwy remisowali 1:1, ale po zmianie stron podkręcili tempo i ostatecznie wygrali 4:2.

Widzew Łódź – WKS Śląsk Wrocław 4:2 (1:1)
Bramki dla Widzewa:
5′ Malinowski, 60′ Telestak, 65′ Owczarczyk, 73′ Testowany I

Piotrowski (70′ Pietrzak) – Dula (50′ Gos), Malinowski (50′ Cisło), Piskorski, Cieślak (70′ Karpicki), Drążczyk, Testowany I (50′ Owczarczyk), Jończyk, Testowany II, Skrzeczkowski (5′ Pach 50′ Abramczyk), Szymczak (50′ Telestak)