Efektowne zwycięstwo na zakończenie jesieni

25 listopada 2016, 21:13 | Autor:

tmrf

Drużyna rezerw Widzewa wysokim zwycięstwem zwieńczyła udaną rundę jesienną. Piłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego pokonali w piątkowy wieczór LKS II Rosanów w zaległym meczu 5. kolejki.

Spotkanie zakończyło się wygraną TMRF 7:1, choć wynik pierwszej połowy nie wskazywał na tak dużą różnicę klas. Łodzianie prowadzili tylko 1:0, po bramce niezawodnego Roberta Świątnickiego. Zawodnicy Macieja Malesy rozkręcili się dopiero po przerwie, dorzucając aż sześć trafień. Drugiego gola zdobył Świątnicki, po dwa zaliczyli też Kamil Sabiłło i Grzegorz Brochocki, a jednego Patryk Nouri.

Widzewiacy tym samym powiększyli przewagę nad drugim w tabeli GKS Ksawerów do sześciu punktów oraz do dziewięciu nad trzecią Spartą Łódź, która rundę zakończy w sobotę.

TMRF Widzew II Łódź – LKS II Rosanów 7:1 (1:0)
4′, 85′ Świątnicki, 47′, 90′ Sabiłło, 49′, 55′ Brochocki, 57′ Nouri – 90′ ?