Falon i Feliks trenują z Widzewem
21 sierpnia 2017, 18:11 | Autor: Ryan
Drużyna Widzewa wróciła dziś do normalnych zajęć. Po wczorajszym rozruchu przy Piłsudskiego, dziś łodzianie trenują na pełnych obrotach w Gutowie Małym. Z zespołem ćwiczy już także awizowany przez nas 19-latek z Jagiellonii Białystok.
Oprócz Kacpra Falona, którego przyjazd zapowiadaliśmy TUTAJ, do Łodzi wrócił także Michał Feliks. Napastnik ze szkółki Mirosława Szymkowiaka był już sprawdzany przez Franciszka Smudę. Wpadł mu w oko na tyle, by dać mu jeszcze szansę pobytu z łodzianami. Być może skończy się to podpisaniem umowy.
Zgodnie z zapowiedziami, z kolegami na 100% ćwiczy już Damian Kostkowski. Jutro widzewiacy ponownie pojawią się w Gutowie. Będą to ostatnie zajęcia przed spotkaniem ligowym z Sokołem Aleksandrów Łódzki.
Subskrybuj
0 komentarzy







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki