Fani Widzewa na Marszu Niepodległości…
12 listopada 2011, 17:19 | Autor: RyanZ kronikarskiego obowiązku należy odnotować obecność kilkuset osobowej grupy fanów Widzewa, jaka wybrała się 11 listopada do Warszawy na Marsz Niepodległości. Marsz, zapowiadany jako manifestacja patriotyzmu, rozpoczął się ok. godz. 15 na Placu Konstytucji by po drodze usłanej problemami zakończyć się, zgodnie z planem, pod pomnikiem Romana Dmowskiego. Tam też odbyła się główna część obchodów – okolicznościowe przemówienia. Odpalono także race.
Wedługo organizatorów, w marszu wzięło udział ok. 20 tyś. osób. Fani Widzewa, wyposażeni w żółto-czerwone flagi (barwy Łodzi) jak zawsze, aktywnie uczestniczyli we wczorajszych patriotycznych obchodach.
Zdjęcia:
http://www.widzewtomy.net/index.php?vie … Itemid=154







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska